Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nincs túl az exén, működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nincs túl az exén, működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sokszor a saját szavainak mond ellent, mindig azt mondja engem mennyire szeret, hogy engem a legjobban, de én úgy érzem ez nem igaz, csak azért mondja, mert éppen én vagyok vele, nem pedig az exe. Egyértelműen nincs túl rajta, sokat emlegette úgy, hogy fel sem tűnt neki. Mégis hogyan szerethetne engem, ha még nincs túl az exén? Hazudik és éppen beéri velem?

2020. nov. 9. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Tőle kérdezd meg.
2020. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De neki erre az a válasza, amit leírtam.
2020. nov. 9. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Mikot szakítottak és mennyi ideig voltak együtt?

Lehet, hogy már érzelmek nélkül emlegeti, hisz vele volt évekig. Az élete része volt, ezt el kelk fogadni. Szépen lassan majd leszokik róla, ha valóban szeret.

De az is lehet, hogy tényleg nincs túl rajta. Mennyit emlegeti, pozitív, vagy negatív dolgokat emleget?

2020. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, ha így érzed akkor nyilván igazad van. Az biztos, hogy ő soha nem fogja bevallani, hogy az exét szereti.
2020. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amikor nem veszi észre (pl. álmában kimondta becézve a nevét) akkor pozitívan említi, amikor meg tudatosan beszél róla, akkor szidja folyamatosan. Ez nekem nagyon furcsa.
2020. nov. 9. 20:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, csak fél évig voltak együtt, ráadásul 2 évvel ezelőtt. Ez még furábbá teszi az egészet, hogy ennyi idő után is emlegeti. Továbbá vele veszítette el a szüzességét.
2020. nov. 9. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs túl rajta. Csak pótlék vagy. Bú felejtő!
2020. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, még beléd is szerethet.
2020. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 dolog lehet nagy eséllyel. Vagy pótlék vagy neki és az is maradsz. Vagy esetleg elfelejtheti az exét melletted.
2020. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!