Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőtök/Barátotok szokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtök/Barátotok szokta emlegetni az exeit/vagy a legutóbbi kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok ha neha neha fel emlegetnè.

#Ex#
2020. nov. 10. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk beszélgetni erről a témáról is, egyikünknek sem okoz gondot. Nyilván ha egekbe magasztalná az exét és úgy beszélne róla mint egy wonderwoman-ről, akkor azért felmerülne bennem, hogy még vannak érzelmek, de ilyesmiről nincs szó :)
2020. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen,engem nem zavar.Úgy is van,hogy néha én kérdezek az exeiről.
2020. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Igen. Mindig mondogatja, hogy "miért nem a Huffnágel Pistihez mentem feleségül?"


Én nem ismerem ezt az exét, de igazából nem is érdekel.


Üdvözlettel: Mézga L. Géza



Na jó, de komolyan véve a kérdést: nagyon ritkán szóba kerül, meg néha idéz tőle, de én is az enyémtől, így nincs ebből baj. Értelemszerűen hatással volt az életére, ahogy rám is az exem. Ilyen az élet.

2020. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az exe okozott némi galibát a kapcsolat elején, így őt nem emlegetjük. Egy másik exével a bátyja esküvőjén találkoztam, mert a feleség tanúja volt. De hogy őszinte legyek, nem sokat tudok a volt kapcsolatukról, már rég nem beszéltek egymással, mikor összejöttünk.

Én egyik exemmel baráti viszonyban vagyok, párom is jóba lett vele. De a volt kapcsolatunkat soha nem emlegetem, és exem sem. A többi exem pedig soha nem volt téma, valahogy nem éreztem késztetést ilyesmiről beszélni, párom pedig nem kérdezősködött.

Kapcsolat elején, főleg, ha nem túl régi ex, akkor normális, ha néha feljön a téma. Lehet a feldolgozási szakasz része. Nyilván ha túl sokat emlegeti, vagy nagyon magasztalja, az már kicsit problémásabb.

2020. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokott de nem nagyon érdekel. Múltkor mondjuk mutatott egy ajándékot amit az exének csinált, ott mondjuk mondtam neki hog marhára nem érdekel miket adott a volt barátjának.
2020. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha megbízna bennem ennyire, hogy elmond ilyeneket és beszél róla. Viszont én nem szívesen beszélnék erről mert sokszor volt, hogy rommá törtek. Ezeket pedig szeretném elfelejteni.
2020. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A csajom állandóan emlegeti az exeit.

De nem szoktam rá semmit reagálni.

Ha egyszer nagyon megunom, akkor majd kirúgom a g-cibe, oszt kerítek másik nőt.

2020. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!