Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem be a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem be a fiatal lányt a dolgokba?

Figyelt kérdés

A sztori: Volt egy szexkapcsolatom, amiből kiléptem. A szex jó volt, de én többre vágytam érzelmileg, nem volt elegendő a szex. Szerettem volna, ha érzelmek is lettek volna a kapcsolatba, de a lány alkalmatlan volt erre, hiába próbálkoztam mindennel. (a szex fantasztikus volt) Közben összejöttem egy olyan lánnyal, aki velem vesztette el a szüzességét 21 évesen.


Érzelmileg sokkal többet ad nekem, viszont vele még nem jó a szex. A baj ott kezdődik, hogy még nem kívánja a szexet, simán el lenne szex nélkül hetekig. Én nem ezt szoktam meg és nem is ilyen a beállítottságom. Éjjel-nappal csinálnám. Csak egy a gond.. Nem esik vele jó a szex.


Nagyon passzolunk egymáshoz, jól elvagyunk, viszont a szex nem működik vele. Nem szeretném eldobni, hisz lassan a 20-as éveim végén járok, ideje lenne már megállapodni idővel, illetve a szex miatt kicsit gáz lenne vele szakítani.


Hogyan tudnám rávenni a még több szexre, hogyan legyen ő a kezdeményezőbb az ágyban? Próbáltam már ezt jelezni felé, viszont ilyenkor tök görcsössé válik.


2020. nov. 13. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"illetve a szex miatt kicsit gáz lenne vele szakítani"


Mi a gáz abban, hogy szexuálisan két teljesen különböző személy közül az egyik azt mondja, hogy ez számára nem kielégítő?


A szex a kapcsolat fontos része, ha az nem működik, akkor kb. viszlát az egésznek. Még csak az elején vagytok és már most tehernek érzi, ami egyértelműen mutatja az irányt, hogy nagyon hamar lesz az a helyzet, amikor már egyszer sem fogjátok csinálni.


Nem tudod sehova vezetni, mivel nem ilyenek az igényei, ezt kell csak megérteni.

2020. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rajongok a szexért, és nen tudnál rávenni semmivel. Téged mivel lehetne rávenni, hogy ne kívánd a szexet?
2020. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő is nehezen élheti meg, hogy te meg állandóan a szexszel nyaggatod. Nem illetek össze.
2020. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha meg is haragszol,kicsit nézz magadba ! A nőt , a testiséget neked nem sikerült felélesztened benne !

Figyelj oda rá sokkal jobban,legyél gyengédebb !

2020. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo hany eves vagy??
2020. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon sok dologtól függ, hogy kívánja-e vagy nem.

Lehet, hogy nem volt jó elsőre, csak nem meri elmondani. Légy vele egy kicsit türelmesebb. Legyetek együtt, de ne nyaggasd a szexel. Bújjatok össze, nézzetek meg egy filmet. Esetleg igyatok egy kis bort, attól talán kicsit lelazul.

Egyébként...lehet, hogy a kezed addig segítséget nyújthat, amíg rendeződni látszik a helyzet. ;)

2020. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Korántsem volt tökéletes az első barátom, de a szexualitásba nagyon ügyesen vezetett be.

Hetekig csak a csókig jutottunk. Fokozatosan kerültek le rólam a ruhadarabok. Hónapokig pettingeltünk, ismerkedtünk egymás testével. 4 hónap után történt meg az első aktus. Mindig odafigyelt a fiú, hogy élvezem-e, amit csinál. Mindig csak olyan történt, amit én is akartam.

Ha ti már túl vagytok a szüzesség elvesztésén, nem tudom, mibe akarod bevezetni a lányt. Valószínűleg elkapkodtad a dolgokat, és a lánynak sem jó veled a szex.

Első lépés lenne, hogy tudjatok beszélni róla. Mit szeretne, mit csináljatok máshogy.

2020. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!