Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legpofatlana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legpofatlanabb megcsalos sztori amit hallottal vagy amiben te is benne voltal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bill C. és Monika L.
2010. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mentem haza és a barátnőmet ott dugta az ágyamon egy szar-vas. Micsoda pofátlanság.
2010. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
16.17 ááááááááhh xD tarkólövés!!!! :D
2010. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jártam egy fiúval aki tőlem 300vhány kmre lakott. ahol ő lakik én ott nyaraltam és összejöttünk és 3 hónapot jártunk de ebből oylan 2 hetet töltöttünk együtt és már megakart dönteni, én nem enegdtem neki aztán a 3. hónapos hát nem si tm minek mondják ezt szakítottam vele, mert nem szerettem meg mert messze lakott és nekem közelik kapcsolat kelleett amit meg is kaptam é most boldog vagyok a barátommal, nah a lényeg h ah szakítottam az exemmel másnap felvett egy csaj msnre h száljak le a pasijáról és kiderült h már vagy 4 hónapja jártak/járnak mert még mindg járnak, és én mndtam h szakítottam vele tegnap stb megbeszéltük és az exem a mai napig nemtudja h tudom h megcsalt azzal a csajjal illetve h velem csalta meg a bnőjét, de én nemtudtam h neki van bnője de utólag kiderült . és volt oylan pofátlan h mikor szakítottam vele akkor elmet anyámhoz h próbáljon hatni rám és h visszatudjon szerezni mert h ő"szeret" de csak kamu volt ... anyám meg meg se próbált neki segíteni mert nem is csípte.
2010. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, legközelebb próbáld meg egy kicsit tagolni a mondandódat, mert nem egyszerű feladat összerakni!;)
2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi csak siettem stb és nem non olvastam h mit írok :D
2010. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lefeküdtem a barátom egyik igazán jó haverjával, akit születése óta ismer. Ő valamiért féltékenykedett a haverjára, ezt elmondtam neki, és még ő cseszte le a barátomat, hogy hogy gondolhat ilyet!!!! Ő lenne az utolsó, aki elveszi tőle a barátnőjét!!! ::S:S:S:S
2010. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az amikor hazamentem és megdugtam az anyukádat XD
2010. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!