Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolaban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolaban élő lányok, hogy reagálnátok, ha a pasitok ki szeretné próbálni veletek ezt a szexuális játékot?

Figyelt kérdés
A pasitok azzal fordulna hozzátok, hogy ki akarja próbálni veletek a pegginget (amikor a pár női tagja egy felcsatolható műhímtaggal izgatja a férfit).

2020. nov. 15. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Király, úgyis szeretem a kreativitást meg az újdonságokat a szexben!
Hát biztos meglepődnék, de ha olyan a hangulat, a kedvéért lehet, hogy belemennék
Nem, határozottan elutasítanám, de ettől még ugyanúgy szeretném őt, mint eddig
Pfujj, ezek után nem tudnék rá férfiként nézni, elhagynám a fenébe!
Egyéb, leírom kommentben
36 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Erőteljesen megjérdőjeleződne bennem a szexuális identitása... És, az is, hogy ő maga tudja-e hogy meleg vagy bi...
2020. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem játék, hanem irányultság kérdése...
2020. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szakitanék nemes egyszerüséggel.
2020. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Abban a pillanatban dobnám ki mint macskát szarni.

Egy férfi legyen FÉRFI ne pedig egy látens homoszexuális kancsó aki velem akarja kipróbálni milyen seggbe baccva lenni.

2020. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Szakitanek!

Engem ez mindig taszitott, igy a kapcsolatunk elejen a paromnak viccbol felhoztam, hogy mi lenne ha felvennem a szoban forgo szerepet? Elegge kikelt magabol es kozolte, hogy a hatso bejarata kozelebe se menjek, ne is gondoljak ra! Aztan mindketten negnyugodtunk. O, miutan kozoltem vele, hogy ennel jobb valaszt nem is kaphattam volna, es en, amiert hatarozottan elutasitotta az otletemet.

Ferfiatlannak tartom es aki ilyesmirol fantazialgat, az biztosan a bi- es a homoszexualis kozott mozog, csak maganak sem meri bevallani! Szamomra remkiabrandito -es meg belegondolni is rossz, ahogy egy "ferfi" ott terpeszt es pucsit! Onnantol nem tekintenek ferfikent az illetore, pedig amugy eleg nyitott vagyok az uj dolgokra (mindaddig, mig azok a heteroszexualitas keretein belul vannak).

Ugyanez a velemenyem arrol, ha egy ferfi azert konyorog, hogy nyaljak ki a s*****!

2020. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hm, 4-5, akkor ezek szerint ha egy nő azt szeretné, hogy a párja nyalja ki, akkor az meg látens leszbi?
2020. nov. 15. 12:56
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
De okos vagy.:)
2020. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Hol itt az osszefugges?
2020. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekelnek sem a biszexuálisok, sem a látens homoszexuálisok. Nekem ez nem fér bele, természetellenesnek tartom. A kapcsolat természetesen abban a pillanatban érne véget amikor kiejt ilyesmit a száján.
2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Akkor az a pasi biszex amihez én nem asszisztàlok. Kirakom és keresek egy igazi férfit
2020. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!