Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mit ertenek azalatt h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit ertenek azalatt h "legyen szunet"?

Figyelt kérdés
A barátommal 2hónapja voltam együtt,minden nagyon jól ment.Szerelmes is lettem belé és mindig mondta nekem hogy szeret és imád és annyira jól érzi magát velem meg minden.És amialatt ismerkedtem vele beszéltunk arról hogy nem igazán csajozós tipus,inkább szégyenlős fajta és nem csalná meg a párjat de nem is olyan "szűzies" fajta.És eddigi barátnői mindig otthagyták valaki másért,nem sürün van barátnője a félénksége miatt,mivel a sok otthagyás miatt nagyon kevés önbizalma maradt.És volt két hét amialatt nagyon fura volt köztünk minden,nem is nagyon találkoztunk,véletlenszerüen futtunk össze a városban.És pár nap múlva beszéltem vele,arról hogy mitszeretne.Szakitás vagy szünet legyen.Megbeszéltük hogy szünet legyen,de mivel tudom hogy általában nem jelent mást mint hogy vége megmondtam neki hogz mindig az lesz belőle,és azt mondta hogy: "nem,nem az lesz belole.minek szakitsunk mikor nagyon jól megvagyunk? ha szakitani akartam volna akkor ma szakithattam volna.." es megmodntam neki h párnap mulva még megteheti ezt és azt válaszolta rá hogy ennyire épppen nem szemét.Majd beszélgettunk tovább,(elég nehéz időn ment keresztül;depressziós éllapot stb.talán ez volt az ok amiért nem találkoztunk 2hétig) majd megölelt és mondtam h mennyire hiányzott nekem a 2hét alatt és mondta hogy énis hiányoztam neki,és szemembe nézett .. megakartam puszilni az arcát de aztán csók lett belőle.Azután a kezát a lábamra tette,szembe nézett velem,énis szembenéztem vele de nem csókoltam meg..félre tekintettem.És megbeszéltük a dolgokat hogy mindennap beszelni fogunk és megcsókoltuk kétszer egymást és visszamentem a barátaimhoz,és ő is visszament...mit gondoltok mi lehet az oka hogy szünetet kért?
2010. aug. 10. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet h talán megijedt.Megijedt attól h el telt egy kis idő és h te is ott hagyod más miatt:/De aztán lehet h tévedek.Az a lényeg h próbálj meg minden nap beszélni veled és nem lesz hasonló szituka;)Meg erősítsd meg benne azt az érzést h te nem fogod ott hagyni másért,nem csalod meg;)

F/17

2010. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te, a férfiak nem egy külön faj, nem másik bolygóról jöttek, nincs olyan, hogy a férfiak mit értenek alatta. Az a lényeg, hogy a te párod mit ért alatta, azt pedig csak ő tudja. Kérdezd tőle.
2010. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem működik a kapcsoaltotok, vagy épp hogy valaki mást akarnak megkettyinteni anélkül, hogy az megcsalásnak számítson.
2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hogy a lányoknál a kapcsolat végét jelenti. Nálam speciel azt hogy legyen egy kis szünet.
2010. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom valaszaitokat:) am a srac 20eves.es attol felek h nem fog ujra minden a regi lenni es vege lesz.es igaz h csak 2honapot voltunk egyutt,de annyira kotodom hozza h tultenni magam rajta eleg gaz lesz,es megfordult a fejemben azis h talan mas csaj van a dologban,es most rendezni akarja magaban a dolgokat.de legjobb lesz ha vele atbeszelem ujra.
2010. aug. 10. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Én m.g olyat nem láttam, ahol a "szünet" után tartós kapcsolat alakult volna ki. A szünet legtöbbször csak finom lekoptatás.
2010. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azt, h legyen mar vegre nyari szunet, mert akkor nem kell minden nap latnia teged...
2010. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ha lekoptatas miert nem mondta meg akkor h vege ? akar finoman ish,hogy nem megy v akarmit kitalalhatott volna oknak.de kimondta h nem akar szakitani.(es az elottem levo baratnojevel ugy szakitott h megcsalta.kenytelenvolt mert elhamarkodta a donteset)szoval akkor megcsalhatott volna engemis :-?? h lekoptathasson finoman..
2010. aug. 10. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne tüzeljél ribanc!
2010. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
döntés képtelenek :S
2010. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!