Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan hölgyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan hölgyet, akit támogathatok?

Figyelt kérdés
Néztem a Redlife-ot. Lejárt hírdetések vannak. A puncs és társai elvinnék a pénzem és nem nyújtanak cserébe semmit, már megjártam társkereső honlapokkal, ezeket még nem ismerem, de valaki nyilatkozhatna róluk. Párkapcsolatban vagyok, csinos hölgy, de alig találkozunk, nincs igazán jelen az életemben, mint barátnő. És már kezdek belefáradni. Mindig megteszek érte mindent, de talán valaki másért kéne. Nem akarok fejjel menni a falnak, lehet, hogy szeretjük egymást távolról, de már tényleg érdekel, hogy milyen egyéb lehetőségeim vannak. Nem szexért akarok fizetni. Olyan nőt szeretnék, aki csak velem van. Ideköltözhet, nagy ház, nem kell takarítania, főznie. 29 vagyok, nem vagyok idős. Van kondiszobám, a külsőmet is karban tudom tartani, és persze, mindenki mondja, hogy nem kell fizetni egy párkapcsolatért, akkor ők szerencsések, ahol én élek, ott a kövér nők sem szinglik és én vékonyat szeretnék, ez egy fontos szempont. Ha fiatal és nincs gyereke, az is egyszerúbb lenne. Ilyeneket hallok, hogy mások pár tizezerért vesznek szexrabszolgát, és rosszul bánnak vele. Vennék egy nőt kevésbé alantas pozícióra, kevésbé alantas bánásban részesülne. Ahelyett, hogy bántanám, kap fegyvert, hogy megvédje magát, ha nem vagyok jelen. A barátnőmnek vettem egy 3.000.000 Voltos sokkolót, sajnos leadta nekem, mert ílyesztő a hatása. Adtam neki gázsprayt és egy Smith&Wesson kést, de akár egy pisztolyt is adnék. Vettem neki mobilt, adtam neki laptopot, drága dolgokat. Az igazság, hogy, ha párkapcsolatban vagy, férfiként így is, úgy is, anyagilag támogatnod kell a választottadat. És esküszöm, hogy ő nem golddigger. Zűrös élete volt és elege van a férfiakból. És azt gondolom, hogy ezt el kell fogadni.

2020. nov. 15. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam ilyet mondani, de 29 évesen ez szánalmasnak tűnik. Mi az oka, hogy nem találsz ingyen nőt?
2020. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Itt vagyok! Engem támogathatsz! Küldjem a számlaszámom?

Csinos vagyok, fiatal, és tudod mit? Oda sem költözöm, nem akarlak zavarni.

Küldd a lóvét, és mindketten megkapjuk, amit akarunk. Én a pénzt, te meg az élményt, hogy találtál valakit, akit támogathatsz.

2020. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek. Jómódú/gazdag vagy, talán nem is hülye, talán nem is csúnya.


Mégis hogy van ennyire elszúrva fejben, hogy nem tudsz összeszedni a személyiségeddel egy okés csajt? Miért vagy ilyen tutyi-mutyi, férfiatlan viselkedésű? Miért nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, vicces a nőkkel? Az kell nekik. A személyiségeddel van baj, de ezen lehet javítani, változtatni. Csak ne csináld már ezt, amit eddig? Nem veszed észre, hogy rosszul csinálod? Nincsenek barátaid, ismerőseid, akiktől látnád hogy kell ügyesen csajozni?

2020. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm ez egy érdekes kérdés. Ha gondolod beszélgethetünk :)
2020. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem all ossze, hogy a puncsra miert nem tudsz befizetni es kitartoan keresni. Vagy egy teljesen kiszolgaltatott, vedtelen teremtes kell?
2020. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, mivel foglalkozol, hogy iyen jó megy 🤔
2020. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezer módja van annak is, hogy valaki huszonévesen is jómódú legyen. Mondok egy párat:


Van olyan ismerősöm, aki kb 20 éves kora óta kamionozik. Ő is most 29 és már van háza. Állítólag havi nettó 600 körül keres.


Van jó barátom, aki informatikus. 27 évesen 470 ezer nettó. Lassan van félretéve 10 millió forintja.


Egy tesitanár ismerősöm 28 évesen 330 ezret keres (mert szakiskolában dolgozik, edzősködik és kollégiumban is nevelő), de előtte évekig dolgozott külföldön hajón pincérként, gyűjtögetett és ő is már a saját házát veszi mostanában a szülővárosunkban.


Egy volt lakótársam szegénységből jön, a vendéglátásban dolgozik, de tipikusan az a fajta, akin látod hogy egyszer főnök lesz és amúgy nagyon szorgalmas, kitartó. 25 évesen a vírusválság előtt ő is nettó 300 ezret keresett vidéken. Már kisfőnök, jó pár ember tartozik a keze alá.


Tudom nem ezek az átlag, de mint látod elérhető dolgok ezek az átlagember számára is. Csak már 20-huszonpár évesen el kell kezdeni okosan a pénzgyűjtést és nagyon észnél kell lenni, tudni kell mit csinálsz, nem szabad az idődet pazarolni.

2020. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kuldesz képet magadról? 24/l ismerkedhetünk.
2020. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!