Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért szeretitek a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szeretitek a párotokat? Vagyis mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
nemet is írjatok:)
2010. aug. 10. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze olyanok írjanak,akiknek van csajuk vagy pasijuk.
2010. aug. 10. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem a barátomat,mert gondoskodó,órákat tudunk beszélgetni csak úgy.Eddig ezt senkivel nem tudtam.Imádom,ahogy csókol,hogy vannak tervei.Hogy szereti az állatokat,hogy ért a hangszerekhez.

Imádom a szép szemét,amihez hasonlót még nem láttam.Imádom,ahogy látom,ahogy beindul és csak engem akar.

A testét is imádom.:D

Lehet szerelmes vagyok?:D

Mert még tudnám sorolni:O

2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez egy hirtelen jött érzés,hogy szeretem őt a talpától a feje tetejéig.mindent szeretek benne!!!hisz ő a NAGY Ő!

:)

21L

2010. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Velem éppen szakított a pasim,de nem tudom, hogy mért szeretem,de azt tudom, hogy nagyon de nagyon szeretem.
2010. aug. 10. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem, mert mindig vidám jókedvű mindig ,bújik hozzám és ha néha elküldöm nemkellneki 10 perc és jön vissza.

Elfogad olyannak amiyen vagyok, a sok rigojám és szexuális fanntáziám mellet.

Szinte bármire hajlandó egy igazi kis vadcica.


F/23

2010. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

en pl azert szeretem a baratnomet mert minden reggel csokkal ebreszt, kellemes teszi a napomat

- jol foz

- tudja minden pillanatban mit akarok (es en is)

- nagyon jol kijovunk egymassal (szuloktol haverektol mindenkii azt mondta h egy honapnal tobbet nem tudunk egyutt lenni)

- es en ezt mindig meg halalom egy szal rozsval neki (nem csak ezert veszek neki h koltsem a penzt hanem azert mert fontos nekem a szamomra )

es neha azert kap viragot mert hetfo van vagy pentek ,nem csak unnepekkor

2010. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én azért szeretem,mert mindig mellettem van,kiáll értem.

imádom a szép zöld szemét(hosszú szempillái vannak:)

ésésés mindenért és mindenét szeretem ;)

16L

2010. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert csak és mindenét *o* :D
2010. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Imádom a testének minden egyes porcikáját,az összes tulajdonságát.Ha muszáj valami konkrétumot mondani,akkor azt mondom,hogy imádom,hogy nem olyan,mint a legtöbb tizenéves fiú,akik vasalják a hajukat,csőgatyában járnak,talpig rózsaszínben stb.Ő inkább ilyen vad metálos típus.Nemtudom,ki hogy van ezzel,de nekem nagyon bejön:D

14/L

2010. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!