Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként megalázó ha párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként megalázó ha párodnak szexbabája van?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha új párkapcsolat és kiderülne, hogy mondjuk van egy ilyenje:


[link]



2020. nov. 21. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Én ezt nem látom ártatlan dolognak. Sztem beteg, ha én találnék itthon egy ilyet kiakadnék. Azért van egy határ, ha ez belefér egy párkapcsolatba akkor köszönöm nem kérek belőle.
2020. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

# 11


Ez miért nem ugyanaz mint amikor egy nőnek van egy élethű műpénisz vibrátora?

2020. nov. 21. 19:39
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
A páromnak pont egy ilyenje van, bár ennyire nem kidolgozott. A szekrényben volt egy dobozban, kíváncsi voltam mi az, mert vigyorgott, mint a vadalma, amikor a kezembe vettem. Kibontottam, jól szemügyre vettem és kérdezgettem tőle, hogy milyen tapasztalatai vannak vele. Én nem csináltam ebből problémát, miért is? Egyedül volt, amikor rendelte, mi csak utána jöttünk össze. Most akkor dobja el? Nekem is van vibrátorom, nem is akármilyen.
2020. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, a műpénisz vibrátort én is érdekesnek találom nőként, mármint... undi. Akkor már legyen letisztult, lila, vagy akármilyen.


Amúgy egyre jobban utálok élni. Ateistaként apácának sem vonulhatok.

2020. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavarna. Az sem, ha most venné meg. Bevennénk a játékba néha, jó kis színfolt a szexuális életünkben. :)
2020. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 eakos1 ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy a párod milyen szexuális étvágyú, de biztos vagyok benne, hogy minden nap nem leszel együtt vele - van amikor megjön, fáj a fejed, rosszúl aludtál, felbosszantottak a melóban és még kitudja mi egyéb - na akkor megváltás egy ilyen. Áruld el nekünk, hogy miért akarsz a párodnak rosszat?
2020. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez undorító

De vibrim sincsen


Egyébként ami előtted volt ahhoz semmi közöd

2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én pl. vettem egy férfi tangát, meglátta a párom rajtam (pedig miatta vettem), amikor megmutattam neki, elszaladt otthonról, 1 hétig nem volt hajlandó velem beszélni. Amúgy érdekesek a nők. Rengeteg a prűd is közöttük, szexuális viccelődést sem lehet nagyon csinálni.
2021. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!