Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután egy nőnek gyermeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután egy nőnek gyermeke születik, a férjét már nem szereti annyira?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egy kicsit jobban a gyerekét
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Miért ne szeretné?
2020. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
De szereti. A gyereket másként szereti az ember, mint a párját.
2020. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Változni fog a helyzet minden téren, majd későbbiekben ki hogy viseli. Sok házasságban a gyerek születése után szép lassan meg is szűnik a szex, a férfi ezt úgy éli meg, hogy a nő már nem szereti.
2020. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Elvileg ők szeretik egymást, és a gyereket mindketten előbbre helyezik mindennél.


Ami eddig róluk, kettejükről szólt, most már a gyerekről.

2020. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Amiota van gyerekunk, ot szeretjuk a vilagon a legjobban, ki is mondtuk, ez nem titok.


Nagyot csalodtam volna a ferjemben, ha maskepp lenne.


Utana egymast szeretjuk a legjobban.

2020. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Az a szomorú, hogy felnőtt férfi képes féltékeny lenni a saját gyerekére. Úgy viselkedtek sokan, mint egy féltékeny nagytesó, aki rivalizál az anyai szeretetért. Nem úgy, mint egy büszke apa, aki boldog, hogy a párja gondoskodó anyja a közös csemetének.

Aztán megy a csodálkozás, hogy egy durcás, sértődött kisfiút nem tud a nő este férfiként kívánni.

Most akkor tessék helyretenni a szerepeket. Olyan nincs, hogy este 8-ig a pasi anyuci kicsi kedvence, és anya alatt a feleséget érti. Este 8 után meg anya változzon át ribivé, és hódoljon be a nagy alfahímnek.


Ezért nincs szex a gyerek születése után.

2020. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Minek csinál valaki gyereket, ha utána irigykedik rá? :D Nyilván egy babával foglalkozni kell eleinte és az anyja mindenképp meg fogja ezt tenni neki. Ha a pasas egy here és lusta beszállni, akkor ki fog maradni a babázásból és akkor tűnhet neki úgy, hogy ő le van szarva és a gyerek van a középpontban. De ez egyáltalán nincs így, csak az ő hülyesége. Ez pont ugyanolyan, mintha elmennék a párommal edzőterembe, megvennénk a belépőt és elvonulnék külön edzeni, ő meg ahelyett, hogy tenné a dolgát és edzene "velem", csak bámul és hisztériázik, hogy miért edzek és miért szarom le. Nos azért, mert épp az a dolgom, hogy edzzek. Ugyanez van egy anyával. Az a dolgotok, hogy a gyereketeket ellássátok, amíg picúr, addig minden rezdülésére éberek legyetek, minden más utána van. Aki ezt nem fogja fel, csak nézi, ahogy a felesége foglalkozik a gyerekkel, miközben ő a seggét mereszti, annak nyilván úgy nézhet ki, hogy nem foglalkoznak vele.
2020. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az apa irigységében az anyának nagy szerepe van. Nekünk nagyon jó a kapcsolatunk, pedig van egy 2 évesünk. Én tudatosan figyeltem a kapcsolatunkra. Pl péntek este mindig valamelyik nagymamánál alszik a gyerek. A férjem látja is rajtam, hogy fontos maradt nekem ő ugyanúgy mint előtte, és szeretek csak vele lenni, mint előtte. Hétköznben is szoktunk programot csinálni úgy, hogy ketten vagyunk, és ilyenkor megszűnűnk szülőnek lenni. Van egy családunk egy gyerekkel, meg van egy kapcsolatunk. Ez mehet párhuzamosan egymás mellett.

És mondom ezt úgy, hogy én a gyerekemet jobban szeretem a férjemnél. Több dolgot megtennék érte. A férjem mégsem féltékeny, mert érzi, hogy őt is szeretem, és valójában a közös gyerekünk, egy olyan gyerek a legfontosabb nekem a világon, aki tőle van.

Ha egy nő nem törődik aztán a férjével, akkor nem kell csodálkozni az apa reakcióján.

2020. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
8-as. Ritka vagy mint a fehér holló! Én mindig is szemétségnek tartottam azt, hogy ráhuzzák a férfire a vizes lepedőt, hogy azért nincs szex, mert lusta, nem foglalkozik a gyerekkel. Én férfi létemre 100%-ban kiveszem a részem már 8 év óta a háztartásból, gyereknevelésből és még sincs se szex, se nő-férfi érzelmi kapcsolat. Éjszakásból hazajövök hulla fáradtan, megyek bevásárolni, majd főzök, délután megyek a gyerekért, otthon játszunk, tanulunk. Szex? Gyengédség? Még hírből sem hallom, csak és kizárólag a munka, a kötelező dolgok. Ha esetleg fél évente van egy szex, az 10 perces, korom sötét szobában, teljesen vágyak és odaadás nélkül. Engem ez annyira nyomaszt, hogy fel sem áll, de a feleségemet ez sem érdekli, konstatálja hogy fáradt vagyok, és elalszik. Majd ha a következő pár hónapban előjöbűvök a szex lehetőségével, akkor felháborodottan közli, hogy nemrég volt. Most direkt megnéztem a naptárba, április 18-án volt utoljára hétvégén. Jelenleg odáig jutottam, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül le tudnék feküdni egy idegen nővel, jól esne, és marhára nem érezném megcsalásnak. Mit is csalok meg? Ja, a gyereket meg maga mellé szoktatta már egy éves kora óta, csak nehogy zaklassam őt szexuálisan, így külön alszunk. Én meg melózok fő állásban, mellékállásban, + otthon is mindent megcsinálok. Szóval hagyjuk már...
2020. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Itt egyedül a nyolcas válaszoló az értelmes, aki egy felnőtt nő. A többi csak egy kislány, aki játszik a babájával, és semmi más nem érdekli.
2020. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!