Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy pasi (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi (a parod) azt mondja neked h "imadlak", kamuzik? Rendszeresen mondja, na meg azt h "szeretlek", csak nem tudom h mennyire gondolja komolyan 1honap utan.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek csak szavak...

Onnan fogod tudni hogy tényleg komolyan gondolja-e ha érzed is a tetteiből! A szerelem nem a szavakon alapszik ha nem a tetteken.

Bár eddig nekem két srác mondogatta folyton hogy szeret meg stb és szerelmes is volt de hosszútávon nagyon eltudja rontani a túlzott érzelmesség

2010. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan a francból kellene tudnunk hogy személyesen az, aki neked mondja ezeket kamuzik-e?
2010. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet már korábban beléd volt esve és most rátört a roham:)

1 Hónap után nem tudom, de szerintem amíg mutatja is és nem csak mondja addig nincs gond:)

2010. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
..hat konrketan peldat nem tudok adni tettekre,sokat vagyunk egyutt es foglalkozik velem es amikor mondja a szemembe nez es szorosan atolel,amikor egyutt alszunk regel arra ebredek fel h simogatja az arcom vagy a hajammal barbal..szoval eleg
2010. aug. 11. 10:57
 5/7 A kérdező kommentje:
figyelmes*
2010. aug. 11. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor bátran kimondhatom hogy odavan érted:)

Aki nem szerelmes köpik a figyelemre és túl nagy fáradtságnak veszik azt hogy valakivel törödjön

Szóval ne aggódj

2010. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom :) ez most batorito volt^
2010. aug. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!