Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van anyagi lehetőség étel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van anyagi lehetőség étel rendelésre akkor rendeltek vagy inkább főzés van?

Figyelt kérdés

Párom húzza a száját miatta,persze főzni nem tud csak a szája nagy. Rendelni olcsóbb is vagy akkor jópár napig ugyanezt ennénk...

Nálatok hogy megy főzés vagy rendeles ? Gyerekünk nincs mindketten teljes állásban dolgozunk


2020. nov. 25. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Általában főzünk. A hangsúly a többesszámon van; szeretem együtt csinálni, jó program. Pl. pucolgatom a zöldséget, amíg ő előkészíti a tűzhelyt. Közben lehet jókat beszélgetni.

Ha nincs rá idő, akkor hozunk valamit. Házhoz rendelni ételt nem szoktunk.

2020. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%

Főzés, mert nekem minden éttermi kajának van vmi hülye mellékize...pl étolajat sose használunk ott meg csak azt.

Mindketten szeretünk főzni, nagy adagot csinálunk és megy a fagyasztóba.

2020. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor rendelünk, mert nem vagyunk nagy konyhatündérek. Igyekszünk azért főzőcskézni, de heti 2-3 rendelés azért becsúszik. Meg a belvárosban lakunk, mielőtt bedurvult a covid sokszor ki is járkáltunk kajálni.
2020. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Rendelni sokkal drágább. Én fele költségből megfőzöm magamnak ugyanazt úgy, hogy egy, max 2 adagot főzök. Aznapi vacsora és másnap ebéd. Utálnám harmadszor is ugyanazt enni :)


Persze lusta vagyok mindig főzni, ezért zömmel rendelek, amivel az is baj, hogy mire kiér a kaja, pont elmegy a frissessége és állott lesz. Főleg télen. Nekem már szinte semmi nem ízlik, mire kiér.

2020. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4 Nekem sosem jött ki olcsóbbra meg mennyiségileg nem eszünk sokat és sokszor előfordult hogy 3.napon már nem kell és kidobni meg luxus. Így adagra nézve nekem nem olcsóbb.

A házi kosztot sem frissen ennénk mert ha este állok neki van hogy 8ra lesz kész és azt másnap esszük...

2020. nov. 25. 12:33
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Főzünk, szeretjük együtt csinálni és elég jók is vagyunk benne
2020. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek főzni magyaros ételeket, sok zöldséggel, kemencében és bográcsban is, hetente 2-3 alkalommal nagyobb tételben. Nekem az alapanyagok minősége sokkal fontosabb, ezért örülök annak, ha piacra megyünk hetente min. egyszer :) és olykor segít a tisztításban, reszelésben, stb. :).
2020. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha durvabb a munka akkor heti egyszer főzünk inkabb hetvegen. Sajnos legalabb heti egyszer ilyenkor rendelunk is. Ha lazabb a munka akkor heti 2-3szor fozunk, igyekszunk valtogatni de hetkozben parom nem nagyon foz.
2020. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy magára valamit is adó úrinő nem alacsonyodik le oda, hogy főz! Káttál már valakit a konyhában görnyedni a Luxifeleségekből? Nem akkor meg mit képzelsz, hogy egy nőt cselédnek, szakácsnak használhatsz! Meeto mozgalom van, Szivi!!!!!! Ha egy pasi nem keres annyit, hogy egy nőnek mindent meg tudjon adni akkor kuka! Ha egy pasi nem keres annyit, hogy nem tud rendelni kaját, akkor kuka. Ennyike!
2020. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9 kicsit túlzásnak érzem a kommented de nem lenne drágább a rendeles így mindig van kidobando étel mert Nemtudom pontosan. Ki számolni meg nwm si lehet.
2020. nov. 25. 13:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!