Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem több az igényem a szexre nőként, mint Neki férfiként. A libidóm "gáz". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves, én 21.

Szex az ritkán van havi egyszer, ha kedve támad. Sohasem kezdeményezett, magyarán csak leokézza a dolgot mindig, vagy visszautasít. Másfél éve vagyunk együtt. Ritkán mozgott felettem csak.

A (szerintem ez már kifogás) felsorakoztatott érvek ezek: 10 órát dolgozik, fizikai munkás és nincs ereje. Nekem itthon tanulnom kell rengeteget, amit Ő nem ért meg, (együtt élünk), elmenni boltba sem akar, a háztartást is van, hogy miután reggeltől estig a gép előtt ülés után éjfélig csinálom. Én is fáradt vagyok, de ezeket a dolgokat nem hiszi el, hogy nekem mennyi a tanulnivalóm, mennyire lusta vagyok és hogy ezek miatt megy el a kedve tőlem, valamint azért, mert nem járok fodrászhoz. Na most, két háztartást viszek már, mellette dolgoztam is, ha úgy volt és tudtam menni, mert kellett a pénz..


2020. nov. 26. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan pasit, akinek tetszel is, nem házvezetőnek tart. Tapasztalatból beszélek!
2020. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én csak szánni tudlak amiért egy ilyen kapcsolatban benne vagy.
2020. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak a szex a gond, ez konkrétan egy fos kapcsolat.
2020. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz a libidód, de nem a megfelelő ember mellett vagy. Erre magadtól is illett volna már rájönni. Megváltoztatni nem fogod tudni, ezt felejtsd el. Mese. Neki ez így pont jó, ahogy van. Ez van. Te döntésed, hogy meddig nyígsz még mellette.
2020. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha valakivel nincs szex az elején, az utána sem fog változni!
2020. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1-es, nem ez az első ilyesféle kapcsolatom, cseberből vederbe. Előző élettársam hasonlóan bánt velem, csak ott megvolt a szex mondhatni picit átlagon aluli sűrűsége.


#2 Köszönöm, de a saját magam szánása se fog sajnos itt előrébb vinni már


#3 Osztom ezt a véleményt. Ez már szerintem sem az, csak max lakótárs vagyok.


#4 Passzoltam a kérdést. Nem is nagyon beszéltem ennyire nyíltan, mint itt kiírva át senkivel a kérdést. Szentül meg voltam győzve sokáig, hogy velem van csak a gond

2020. nov. 26. 15:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasi lehet h nem szeret teged, depis, felredug, hazvezetonek tart vagy eleve keves a libido. Sztem ideje menned. Es kovetkezo parvalasztas elott lehet neked is kene egy kis önismeret. En mindig ilyen elnyomott szexualitasu, szuz, narci kisfiukat valasztottam magam melle. Aztan sok ev egyedullet es nemi önismeret utan elkezdtem jobban valasztani
2020. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
>7 :DDD Szűz, nárci kisfiú. Visítok ezen. Nagyon leírtál engem ebben. Nárcinak nárci az enyém is, de hogy kicsinek is kicsi mindenho(l)gy...
2020. nov. 26. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok
2020. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fizikai munkás, de reggeltől estig a gép előtt ül. Aham.

De már ahogy beszélsz róla kérdező....visíts ezen, igen, és hagyd ott. Hányinger a nők zöme, komolyan.

2020. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!