Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a rossz érzésemet legyőzni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm féleg olasz félig magyar, és ez azért kezd zavarni, mert a családjával otthon csak olaszul beszélnek, persze mikor én is ott vagyok vele, akkor aki tud az magyarul beszél, és fordítanak az apukájának. Ezzel így nem is lenne bajom alapból, de most elvesztette a munkáját és ezért elkezdett online olaszt korrepetálni gimiseknek meg egyetemistáknak, most ezt dolgozza. És olaszul olyan más személyiség, annyira ilyen pörgősen jókedéjűen vidáman beszél a tanítványaival. Félek hogy valamelyik egyetemistával elkezd flörtölni vagy valami, és én nem is tudok róla. Meg néha félek hogy az olaszt ilyet titkos nyelvként használja, mikor valamit gyorsan olaszul ír le, félek hogy azért írta úgy hogy én ne értsem, megkérdeztem, és azt mondta hogy van hogy csak reflexből jön, de akkor is. Ez valahogy nem az a lány akit én megszerettem, megint ilyen pattogós pörgős, olasz mentalitást vette fel, és már nem olyan megfontolt, félek hogy ez a kapcsolatunkat tönkre teszi! Mit tegyek? 23F

2020. dec. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg, akkor lőttek az egésznek. Szóval próbálj meg bízni benne, ha így is rosszul végződik, legalább nem te rontottad el.
2020. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz már olaszul legalább egy kicsit? Illene a család kedvéért is talán. Meg akkor értenél sokmindent.
2020. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha beszélnek idegen nyelven, akkor tudnád a választ a kérdésedre.
2020. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a félig olasz? Mert ha ő nem tud annyira jól magyarul, akkor az is lehet, hogy simán csak olaszul felszabadultabb, nem kell úgy koncentrálnia a megértésre, és hogy mit mondjon.
2020. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy az anyukája magyar, az apukája olasz, de otthon mikor az apukája nem volt ott beszéltek magyarul is, meg magyar suliba járt végig
2020. dec. 1. 14:09
 6/8 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Hallgass az előttem szólókra. Különösen az 1. mondanivalóját szívleld meg. Ám, ha féltékenység lennne úrrá rajtad, azzal Te magad is ronthatsz kapcsolatotok minőségén.

Ne feledd: a féltékenység mindig önmagadról szól. Ilyenkor önmagad félted, s NEM őt. Márpedig ez nem túl jó ómen egy párkapcsolatban.

Te csak tedd a dolgod, amit a legjobbnak látsz, s ne aggodalmaskodj. Ha el akarna menni tőled... ugysem tudnád magadhoz làncolni. Az csak annyit jelente, hogy mégsem hozzád való. Ennyi.

Az ERŐ legyen veled!

2020. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olaszok amúgy ilyen pörgős népek. Nem lehet, hogy tudat alatt egy fajta kisebbséghez hasonlítod őket/őt és ez zavar?

Amúgy gyönyörű nyelv az olasz, érdemes megtanulni.

2021. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Ne legyél féltékeny. Azzal csak magadnak ártasz.
2021. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!