Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna, ha a barátnőtöknek csak fiú barátai lennének?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy kapcsolatban maximális bizalom, ha egyetlen lány barátja sincs, akkor az zavaró.
2020. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
nem mondanám, hogy zavaró, ha egyszer bízom benne, inkább elgondolkodtató.
2020. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen, soha tobbet, SOHA.
2020. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, soha nem kellene.
2020. dec. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, zavarna. Sőt kizáró ok lenne.
2020. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

28/N

Többségében fiú barátaim vannak, a lányok sokszor játszmáznak, a srácok nyersen őszinték. Ritka egy normális csaj barát.

Ha bármelyiktől akarnék valamit, akkor már bepróbálkoztam volna. Vagy ők, és akkor leépítem, ha én nem akarok semmit.

Nem tudom mi a te helyzeted,

DE! Egy fiúbarátom sem léphet át bizonyos határokat, a párom előtt nincs titok velük kapcsolatban, még abban sem hogy biz beszélgetek velük, tekintettel vagyok rá maximálisan, olyat nem teszek ami őt bántaná, mert szeretem. A értékrendem, hogy úgy viszonyulok a fiúbarátaimhoz, ahogy fordított helyzetben okés lenne, hogy a párom viszonyul a lánybarátaihoz. Tisztán, nyílt lappal játszunk. Ha valami bánja fiú barátok terén, én alkalmazkodom. Mert a barátság az barátság, évek múlva is, meg kevesebb kommunikációval. De egy párkapcsolat, amiért dolgozni kell, mivel az életemet szeretném vele leélni, (másért mi a francért járnék vele. Céltalanul?)

Igenis elsőbbséget élvez.

A szimpla féltékenységnek is oka van. Nem hiszi el hogy mit érzek iránta, bizonytalan korábbi csalódások miatt, nem bízik bennem. Ezen kell, és lehet dolgozni. Ha nem féltékeny, hanem tényleg gebasz van, mert a fiúbarátom elsőbbséget akar élvezni nálam, akkor az én dolgom leépíteni, és meg is teszem, mert különben átlép egy határt, ami megbetegíti a kapcsolatomat.

Én így állok az ellenkező nemű barátokhoz.

A féltékenységet hagyd, de ha van egy pasi, akihez a lány úgy gondolja semmi közöd, mert az ő dolga, akkor ott valami nem oké. És az bizony a csaj sunyiskodása.

2020. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!