Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok lájkolni ismerőseite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok lájkolni ismerőseitek képmutató, lájkvadász, kirakatkapcsolati facebook posztjait ?

Figyelt kérdés
Amikor tudod valakitől vagy legalább erősen gyanítod, hogy nem olyan cukormázas az a kapcsolat, ahogy lefestik és nagymennyiségű posztot is raknak ki..stb. Mit gondolsz és lájkolod-e ?
2020. dec. 3. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem irigykedek és nem elemezték másokat.
2020. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem senkinek nem lájkolok semmilyét.

Nem is lenne facebookom ha nem kellene a suli miatt és a kapcsolat

tartáshoz.

2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1, én sem irigykedek, a kérdésben sem volt szó irigykedésről. A kirakatkapcsolat jelenségének fogalmát sem én találtam ki.
2020. dec. 3. 15:43
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
És te fogod megítélni mások kapcsolatát?
2020. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm elég aktív a közösségi médiában. Facebook, instagram, most elkezdett youtube-on is vlogolni vagy mit csinálni. Többgyermekes édesanya amúgy, és nálam kicsit kiveri a biztosítékot, hogy a gyerekeiről is nyomatja fel napi szinten a dolgokat, meg ugye nyomatja ezt a "anya vagyok, de fú de vigyázok a nőiességemre" imázst, és nekem ez nagyon sok. Van egy-két posztja, ami tényleg tetszik, azokat lájkolom. De csak kötelességből, mert barátnők vagyunk, nem fogom a többit. A legtöbbnél látom a csúsztatásokat, tudom, hogy a leírásaiban hol nem mond teljesen igazat, hol hatásvadász, és ez nekem nagyon nem jön be. Amúgy tényleg tök jó életük van, de sokszor valóban csúsztat erősen. Nem lájkolom emiatt, tőlem nem fog megerősítést kapni a képmutatására.
2020. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miért ne itélhetném meg ? Akinek tetszik, az is itéli valamilyennek, akinek nem tetszik, az is. Semmi rosszindulat nincs amögött, ha valaki furcsállja, ha pl. egy ismerőses heti 4 szerelmes fotót rak ki a 8 éves kapcsolatában. Aki pedig kirakja, az azért rakja ki, mert örül , ha figyelem övezi, nyilván nem én vájkálok az ő magánszférájában, hisz ő az, aki közszemlére teszi mondjuk 2000 ember előtt.
2020. dec. 3. 15:59
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg az a durva, hogy nekem a valóságban sokkal szimpatikusabb, mint az oldalain. Sokszor mintha nem ugyanaz az ember lenne, de a valóság nekem jobban tetszik, mint amit néha mutatni akar az embereknek magukról.
2020. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Wino22, konkrétan mikben csúsztat ? És tudod, miért csinálja ? Vagy nincs ikazi oka, csak a mai divat miatt ? Amúgy én sem "vetem meg", aki ennyire posztolós, de én sem szoktam lájkolni őket. Furán érezném magam tőle.
2020. dec. 3. 16:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A falusi venassznyok pletykaköre átment a facera 🤣🤣🤣🤣
2020. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenekről is csak az spekulál, akinek savanyú a szőlő. Én leszarom más kapcsolatát. Más posztjait is. Sőt, azt is leszarom, ki mit hisz az én kapcsolatomról és posztjaimról. Van jobb dolgom, mint mások igényei szerint posztolni.
2020. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!