Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Surgos segitsegre van szuksege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surgos segitsegre van szuksegem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg a honap elejen olvastam valami horoszkopot hogy 11 en uj fordulo pont jon eletembe es meg talalom eletem nagy szerelemet. Az tan masiknap almodtam valami olyasmit hogy egy ramenos csaj minden aron fel akart szedni :) es las csodat ma keresgeltem a taggeden e es lattam a alombeli csajt aki allitolag meg singli :D . Szoval nem tudom eldonteni ,hogy azert tetszik mert hasonlit arra a csajra akit almomban lattam es meg 11 edike is van vagy tenyleg szpsegkiralyno lenne ? :)
2010. aug. 11. 19:20
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. aug. 11. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
De most mi a kérdés? Ha tetszik, próbálkozz nála.
2010. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mivan?
2010. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy az az oka hogy bebeszéled magadnak hogy neked bizony az a csaj jön be
2010. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon transzcendens élményben lehetett részed. Ez biztos karmavándorlás, vagy avatar-elszakadás volt. Esetleg pszichedelikus posztkatatonikus szürreál valóság.
2010. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
TE VAGY A TÁLTOS! nem használsz semmi illegálist?:D
2010. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben mi az annyira sürgős?
2010. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ilyenekben.
2010. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerintetek szep vagy nem szep ?
2010. aug. 11. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon hülye és ostoba gyerek vagy. Azt nem értem, hogy miért kaptál egyáltalán választ? Hülye vagy és kész.
2010. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!