Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, hogy külsőre nem az esetetek, de a személyisége miatt vagytok vele? Van rá indoklásom is.

Figyelt kérdés

Nyilván csak így a semmiből nem vágnám hozzá, azért annyira tapintatlan nem vagyok. Sőt, egyáltalán nem vagyok az, ezért se tudom, hogy mi lenne a helyes döntés.

Ő mindig szokott nekem bókolni, meg nagyon sokszor mondja, hogy szép vagyok, meg csodálkozva mondja, hogy nem hiszi el, hogy "egy ilyen szép lány mit lát bennem", meg ilyenek. Nekem ő külsőre tényleg nem tetszik annyira, ezért ilyenkor sose tudok mit mondani erre, emitől hülyén érzem magam. Viszont belülről tényleg tökéletes, jobbat nem is kívánhatnék. Felsoroltam már neki, hogy mik azok a dolgok, amik miatt szeretem.


Az a helyzet, hogy pánszexuális vagyok, ami klasszikus értelemben azt jelenti, hogy nem a másik nemét nézed, hanem azt, hogy milyen ember. Ez is megvan nálam természetesen, de ami még nálam különösen jelen van, az az, hogy én tényleg csak a másik ember személyiségét nézem, és azt, hogy mennyire jövünk ki, mennyire passzolunk össze, milyen ember, stb.


Amikor következőnek azzal jön, hogy "sosem gondoltam volna, hogy bejövök egy ilyen szép lánynak", elmondanátok neki ezt a helyemben? Mert ilyenkor nagyrészt csak csöndben vagyok, nem mondok rá semmit, mert nem tudok mit. Én tényleg nagyon szeretem őt, de külsőre valóban nem az esetem, de ez nem is érdekel.



2020. dec. 3. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne mondd el. Nalunk sertodes lett meg azt mondta,h en kihasznalom.. amikor o lakik nalam es mindenki fizeti a sajat etelet egyeb vasarlasait.
2020. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántanám meg vele, mondd azt, hogy aranyos, hogy ilyeneket mond, és mondd azt, hogy te is szerencsés vagy, hogy rá találtál, mert még senki iránt nem éreztél úgy, mint iránta. Ez nem hazugság, mégse bántod meg azzal, hogy azt mondod a bókra, hogy te meg nem vagy az esetem. De ez csak egy ötlet.
2020. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2: Ez jó, ez tetszik, igyekszem észben tartani, köszönöm. :)
2020. dec. 3. 22:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen 😉
2020. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért mondanék el olyasmit, amit senki sem kérdezett és semmi jelentősége igazából?
2020. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy miért. Azzal kezdtem, hogy nyilván nem csak így random a semmiből mondanám ok nélkül.
2020. dec. 3. 23:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mondanék ilyet. Felesleges bunkózás. Meg se fogalmazódna bennem igazából, mert ha szimpatikus valaki, nem tudom külön választani a külsejét. Meg férfiaknak amúgy se nagyon szokás a szépségét dicsérgetni szerintem.
2020. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok hogy néz ki a szex? Nem is jön be külsőre, de azért csókolgatod a testét?
2020. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. Mivel a személyiségét nézem, és azt szeretem, a többi nem érdekel. Meg azért azt szögezzük le, hogy közel sem arról van szó, hogy undorodnék tőle, csupán nem tetszik annyira.
2020. dec. 3. 23:39
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez inkább olyan, hogy beéred vele. Aztán, majd jön más és lapozol.

Sokan csinálják ezt, csak nem írnak olyan körítést a dologhoz, mint te.

2020. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!