Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha nincs szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok, ha nincs szex a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Augusztusban megismertem egy lányt, és nagyon jó a kapcsolatunk. Tudni kell róla, hogy kicsit depis volt, mert az eddigi exei csak kihasználták, lefektették aztán dobták. Sokat mesélt róla, és hogy neki olyan társra van szüksége aki, aki nem csak húsként tekint rá. Sokat beszélgettünk, sokat időt töltöttünk együtt, és egyre inkább kezdtem úgy érezni, hogy megtaláltam az igazit. Csakhogy az utóbbi 1-2hétben kezdett célozgatni rá (egyre inkább félreérthetetlenebbül) hogy szeretne lefeküdni velem, olyan is volt, hogy csókolózás közben illetlen helyen simogatott. Eleinte próbáltam elterelni a témát, vagy elsiettem valami kitalált ürüggyel, de mára konkrétan megkérdezte, hogy miért nem akarok lefeküdni vele. Tudja, hogy szűz vagyok, és hogy még időre van szükségem, de most átesett a ló túloldalára, és azért depis, mert nem tekintek rá "nőként". 22éves vagyok, a barátnőm pedig 23.

2020. dec. 5. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Mire vársz még? 22 vagy, szűz, hónapok óta ismered...
2020. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Az, majd megdugatja magát mással.
2020. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az.
2020. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Dehát alig 5hónapja ismerjük egymást, és eddig az volt a baj, hogy csak lefektették. Most ittvan neki egy normális srác, (elnézést amiért ilyen jelzővel illetem magam) és ez sem jó...
2020. dec. 5. 23:01
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

4.-re a kérdezőnek.


Az ÖT HÓNAP, és az "Adj időt kérlek..." az nem egyenlő!!! MOST menj és rakd meg!

2020. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy az se jó??? Felnőtt emberek nem hónapokat várnak egy ismerkedéskor a szexszel. El vagy te tájolva., Amúgy szerintem nagyon rezeg a léc, hogy nem tud rád férfiként nézni, ha ennyire teszetosza vagy. Ne beszélj mellé, azt nem akarja, hogy kihasználják, hogy le se kakilják csak szexeljenek vele, de nyilván akkor te nem ilyen vagy - tehát persze hogy akar szexelni.
2020. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Azért az 5 hónap meg már túl sok... ilyen tempóval örökre szűz maradsz ecsém.
2020. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
megnyugodhatsz hogy meg fogja farkalni egy hím helyetted
2020. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Elég elkeseritőek az eddigi válaszok, megkockáztatom, hogy mind férfiak irták. Örülnék, ha néhány nő is kifejtené a véleményét.
2020. dec. 6. 00:02
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
En nokent irtam. Ot honap szex nelkul, csoda, hogy meg mindig veled van, bar en anno kicsivel tovabb vartam a szinten szuz baratomra, de vegul szakitottam inkabb. Mar nem varnek ennyit, max egy honapot.
2020. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!