Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalom újra kialakulhat?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, egy darabig minden rendben megy, aztán kiderülnek dolgok, amik megingatják a másik fél bizalmát.


Nem történt megcsalás, viszont volt gyakran bókolás a lány barátoknak ráadásul sunyiban, kitörölte az összes beszélgetést a lányokkal,csak 1-1 megmaradt screenshot árulkodik a dolgokról.

Megígérte, hogy nem lesz ilyen, elvileg kibékültünk. DE! Nem tudok benne már úgy megbízni és mivel kitörölte, sosem fogom megtudni mit csinált a hátam mögött, mindig fél információkat kapok tőle. Látszólag engem szeret és azzal magyarázta ezt a dolgot h kevésnek érezte magát hozzám, ezért a lányoktól akart önbizalmat szerezni, de szerintem ez elég nagy tiszteletlenség velem szemben. Sokszor a lányok azt élvezik, ha egy olyan srác flörtölget velük, akinek barátnője van.

A másik dolog meg az volt, hogy az exét szidta nekem sokszor, ami egy idő után gyanús lett, mert szerintem nem lépett túl rajta. Apránként észrevettem ilyen dolgokat, hogy az exe szülinapján ismerkedtünk meg, később bevallotta h vele is beszélt még mielőtt összejöttünk és a csaj azt kérdezte tőle, hogy van-e barátnője. Persze ez a beszélgetés is ki van törölve. Nem tudom mit higgyek. Valaha visszaállhat a bizalmam?



2020. dec. 6. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem alakul már ki.

Velem is eljátszottak hasonlókat, amik odáig fajultak, hogy nem tudtam már se a másik felet, se a kapcsolatot komolyan venni.

Mindig azon kattogott az agyam, hogy mikor ver át megint. Végül több, mint 6 év után búcsút mondtunk egymásnak.

2020. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Miért nem engeded meg neki, hogy más lányt is dugjon. Akkor nem.kellene semmin kattognod.
2020. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak elkeseríteni de én is hibáztam megváltoztam teljesen más ember lettem de esetleg Isten megbocsájt más nem.
2020. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Nekem pontosan így volt. Az első 9 hónap szép volt. Aztán mikor már nem messze volt az évforduló kibukott, hogy 1-2 hónapon keresztül az exével beszélt. Látta mikor én ezt észre vettem és ki sem törölt semmit a telefonból. Eleinte semmit se szóltam nem tudtam miként kezeljem. Aztán nem hagyott nyugodni elmondtam neki illetve azt is, hogy látni nem akarom. Közben próbáltam válaszokat kapni erre az egészre. Amennyit amúgy láttam a beszélgetésből igazából ártatlan baráti beszélgetésnek tünt. Viszont zavart mert exe volt (bár első szerelme es kapcsolata volt, de ez már 7-8 éve volt) és folyton azon agyaltam, hogy mi hiányzik neki a kapcsolatunkból, hogy erre van szüksége. Kérdeztem őt is, hogy szereti e? Azt kaptam válasznak, hogy nem, engem szeret és egy idő után érezte, hogy ez rossz így nem beszéltek. "Csak" még egy hónapig minden nap reagálgatott a képeire. Nem mondta el mert tudta, hogy rosszat tett és félt, hogy szakítok. Vége az lett, hogy mivel nagyon szerettem megbocsájtottam egy hét után kb. Elmondtam neki, hogy úgy adok új esélyt ha ilyet nem csinál többet és nem beszél más nőkkel. Hosszú a sztori és mindent nem írok le, de a lényeg, hogy ezután is voltak húzásai. De már annyira bizalmatlan voltam, hogy néha különbséget se tudtam tenni, hogy túlreagálok valamit vagy van okom gyanakodni. Hiszen sosem csalt meg. Lényeg, hogy nagyon szerettem és mindig megbovsájtottam, de bizalmam nem volt a régi és ahogy ez a történet elindult a lejtőn csak rosszabb lett minden. 3 és fél év után szétmentünk pedig próbáltam bízni, mindent megtettem érte. De ő végére már elengedte a dolgot. Neki kellett volna változtatnia mégis én akartam jobban.
2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!