Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan emberek segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek segítségét várnám, akiknek van/volt ázsiai lánnyal kapcsolatuk. (nem qrvákkal) Nagyon tetszenek az ázsiai lányok, mégis hogy közeledjek feléjük?

Figyelt kérdés

Mert így belegondolva biztos furcsálják az európai embert aki össze akar velük jönni. Ti hogy csináltátok?

Ja amúgy még kilátásba sincs senki, szóval hol ismerkedhetnék szép ázsiai lányokkal?

18 éves vagyok


2010. aug. 12. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Menny ázsiába
2010. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de tenyleg, menj el a kinaiba, és flörtölj az eladócsajjal.. :DD
2010. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utazz el
2010. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszenek az ázsiai lányok? Szerintem sok ázsiai lányt nem láttál...valszeg csak megbabonázott néhány Lucy Liu-s film.Menj el a bécsi McDonaldsokba ott látsz eleget,és rájösz hogy nem jobbak mint a magyar lányok.
2010. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak teljesen igaza van, rosszul fogalmaztam meg. Valóban kisebb arányban vannak jó csajok az ázsiaik közt mint magyarok között. De épp amikor Bécsben voltam, a 100 kínai csaj közül akit láttam egy nap alatt 5-6 különösen tetszett, másabb egy jó kínai, japán csajt látni mint egy magyart.
2010. aug. 12. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor könnyű a dolod. Ajánlani tudnám a Kaméleon klubot vagy a Taot, mindkettőben hemzsegnek az ázsia lányok, de szó szerint és buliban am is könnyű ismerkedni, szóval hajrá!
2010. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Pest, Debrecen melletti település. Bár jövőre Pestre megyek továbbtanulni, max akkor:D
2010. aug. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!