Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várnám hogy megértőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várnám hogy megértőbb legyen?

Figyelt kérdés
Hosszabb kapcsolatban vagy házasságban élő középkorú nők és férfiak véleménye érdekelne.Problémám,ahogy mennek az évek már kevésbé hiányzik a szex mint kapcsolatunk elején.Középkorúként és sok éve tartó kapcsolatban szerintem a heti két szex normális.Párom ezt keveseli aminek rendszeresen hangot is ad.Ebbe a helyzetbe bő fél éve beköszöntöttek a változó kori tüneteim,ennek ellenére tartom a heti két alkalmat hogy megfeleljek neki.Párom ugyanúgy kevesli az együttlétek számát,én pedig több megértést vártam tőle.Mégis hogyan legyek vele ha nem akarok többször?Miért nem érti meg.Azt hallom ebben a korban pedig ez normális.Mik a tapasztalatok más kapcsolatokban?Már arra is gondoltam ha folyton idegesít ezzel és elvárásokat támaszt akkor elhagyom.De mi van ha más férfi is ilyen?
2020. dec. 9. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
a középkornak semmi de semmi jelentősége nincs, de pl 20 év után ugyanazzal a partnerrel.... Mintha 20 éve ugyanazt a pizzát enném..
2020. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

1# Ezért kell néha változtatni, újdonságokat kipróbálni. És ez ugyanúgy a nőnek is kötelessége lenne, nem csak a férfinak.


A kérdező szarik rá hogy mit akar a férje és el akar válni így is úgy is, ez már egyértelmű.

2020. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Váljon is el. A házasság nem arról szól, hogy akkor is dugni kell, ha nincs kedve hozzá.

Eszem áll meg, 2-es, te egy idióta f...sz lehetsz.

2020. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem érdekel mit szeretne a párom,de az van nem tudom erőltetni ha nem akarom.Azt hogyan lehet?
2020. dec. 9. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
és ha szerzel neki másik nőt ? :)
2020. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy és férjed hány éves ?
2020. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 47,párom 55.
2020. dec. 9. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!