Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb hazugság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hazugság, amit ex barátnőd mondott?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sosem csalnálak meg
2020. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
azt hittem hogy veled szexeltem, összekevertem a szobákat :)
2020. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

#2: tudom, hogy szörnyű, de ez nagyon vicces XD


Nekem nem hazudott egyik sem, vagy nem tudok róla.

2020. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
nekem annyira nem, mert lecseréltem egy jobb minőségűre, aki vendégségben nem keveri össze a szobákat :)
2020. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig melletted leszek és szeretni foglak.
2020. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

A nők legnagyobb hazugsága evör, hogy önmagadért szeretnek. Minden más hazugság ebből fakad.. :)

Egy nő ugyanis ilyesmire nem képes, mindig azért szeret, amit neki nyújtasz, a hűsége, a szeretete csakis addig tart, amíg úgy érzi, hogy megadod neki, amire szüksége van :)

2020. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Soroljam? Meghalt az anyja és milliókat örökölt, 10 évvel fiatalabbnak mondta magát, hazudott arról is, hogy hol született. Az udvarukban állt egy kocsi és azt mondta, hogy az ővé, csak a gyereke mindig elviszi, közben a fia barátnöjéé volt, neki meg még jogsija sem volt. Elment állítólag 2 hétre a barátnőjéhez Franciaorszagba, ez idő alatt felhívni nem tudtam, és viberen is alig válaszolt, de azt mondta a 20 éves fia is ott van vele. Persze ő nem tudott róla. Azzal magyarázkodott, hogy a barátnője parja valami arab diplomata, és nem illik náluk telefonálni. Utóbb kiderült, hogy valami pasinál volt.

A nagy örökségéből akart venni lakást, és az ügyvédnél balhézott, hogy elcsalta az eladó az előleget. Persze nem volt pénze, és az állítólagos halott anyjával is találkoztam. Érdekes időszak volt mikor elkezdett ősszedőlni a hazugságpiramisa.

2020. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
"Nincs semmi baj. Miért kérdezed?" (Mindezt úgy, hogy egymaga már hónapokkal azelőtt eldöntötte: nincs közös jövőnk, mert "mi egyszerűen nem illünk össze"...)
2020. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"De hát én ezt mondtam neked!"
2020. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: mondjuk ha téged ennyiszer, és ilyen átlátszó dolgokkal át lehetett ejteni, az lehet, hogy már nem is a nő szégyene...
2020. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!