Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerencsejáték függő. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerencsejáték függő. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, együtt élünk a szüleimmel, a költözést tervezgetjük, de nem tudom, hogy igy belefogjak-e.

Igazából mióta megismertem, tudom hogy tippmixel, de az elmúlt időben túlzásba vitte.

Bejött neki egy nagyobb nyeremény, több mint 1 millió forint, ennek a nagyrészét eljátszotta, nem maradt pénze és kiderült, hogy a tartozásait sem fizette be, így megint mínuszban van, pedig mondtam neki, hogy itt az idő tartalékolni, albérletre, a jogosítványt is le akarta tenni, autót akart venni, egyik sem valósult meg, és el is titkolta, hogy nincs pénze. Volt egy komolyabb beszélgetésünk ezzel kapcsolatban, tudta, hogy rosszat csinált, azt láttam rajta, hogy bánja, megigérte, hogy nem csinál ilyet többet és visszább vesz a játékból.

Nem így lett, ugyanúgy csinálja, dolgozik, pénzt keres, de azt is eljátsza titokban. Nincs közöm hozzá, mert az ő pénze, de én így nem tudom tervezni a jövőnket, félek, hogy ugyan ez lenne, ha összeköltöznénk.

Mit kéne tennem?

Én 19 vagyok és lány, ő pedig 24 éves.


2020. dec. 10. 01:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fognék bele.

Csődbe fog dönteni.

Ez betegség, narko, ritkán gyógyul ki belőle.

Majd aztán jönnek a "tutitippekhez" a kölcsönkérések.


Tudd, hogy a házastársak közösen felelnek minden

adósságért.

Kifosztana és tönkre tenne téged.

2020. dec. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

El fogja tartatni magát, nem fog adni semmit a háztartásba,

akkor is el fogja játszani fizetését.


Az ilyenek aztán eladnak minden mozdíthatót, lenyúlják

a bankszámládat, téged is eladósítanak.


Menekülj!!!

2020. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Menekülj, amíg tudsz.


A szerencse játék a legdurvább pszichológiai függőség. Nincs erősebb.


Heroin talán erősebb, de az nem pszichológiai. ...


Szerencsejátékról nem lehet leszokni. Örökké függő marad.


Ő ezt elk.rta. Ez az élete már ilyen marad. Mindig ott lesz benne a vágy, hogy felrakja. Talán vissza tudja fogni magát évekig... talán 10-12 év után egy haver azt mondja, hogy "fej vagy írás?" és ő azt mondja, hogy fej. Nyer rajta egy sört, vagy csak egy bármit... és akkor hirtelen beindul a régi reflex. lebomlik a gát. és újra játszani kezd. és titokban, mert szégyenli. a függők a legügyesebb titkolódzók. Higgy nekem, tapasztalat. a saját családom elől évekig titkoltam, pedig együtt éltem velük.


Még most is függő vagyok, csak nem csinálom.

Nem tudok lejönni én sem. Nem is fogok tudni talán soha.


19 évesen még elég fiatal vagy, hogy egy szerencse játék függővel ne kösd össze az életed.

Ugyan olyan, mintha alkoholista lenne, csak nem részeg, hanem titkolódzik és eltűnik a pénze, aztán ellopja a Tiédet is, hogy játszhasson, aztán lakást, kocsit, mindent.

2020. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg nézd el neki, sok nő él ilyen, vagy hasonló kapcsolatban, neked is menni fog, nem dől össze a világ. Ha amúgy magas, jóképű a srác, akkor maradj vele, az anyagi gondokat meg megoldjátok, vállalsz másod, harmad állást.
2020. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Haat te, szerintem onertekelesi gondjaid vannak ha egy ilyen pasival egyutt vagy. Millio egy jobbat talalsz es kell is az ilyennel jobbat keresni. De hat 19 eves vagy, ez meg siman belefer csak vigyazz h gyerek ne legyen mert hanem eleg satyna eleted lesz.
2020. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Szintén volt játékoskènt mondom, hogy menekülj a kapcsolatból is, nemcsak a közös életből!
2020. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját történetem olvasnám, csak az életkorok nem stimmelnek.

+ annyival kiegészíteném, hogy az exem mikor munkanélkülivé vált néhány hónapra, még a családját is meglopta, hogy pénzhez jusson. Igen, a saját családját. Milliós tartozást halmozott fel.

Nem fog megváltozni, ő sem hagyott fel a játékkal még ezek után SEM.

Ne költözz vele össze, minden anyagi felelősség rád fog hárulni.

Sajnálom, de el kell hagynod. Még mielőtt együtt élnétek, addig kevésbé fáj...

2020. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatnám neki a GYK üzlet rovatában azoknak a postjait, akik váltig állítják, hogy csak elő kell fizetni egy 5$/hónap tippoldalra, és milliókat lehet keresni :D


Biztos csak rosszul csinálja, hiszen a GYKs szerencsejátékosok között mindenki kő gazdag lett ebből

2020. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs közöm hozzá, mert az ő pénze, de én így nem tudom tervezni a jövőnket, félek, hogy ugyan ez lenne, ha összeköltöznénk."

Onnan, hogy összeköltöztök és közös jövőt terveztek igen is van hozzá közöd, mert neked kell majd finanszírozni mindent, ha ő elveri a pénzét szerencsejátékra, és abban biztos lehetsz, hogy el fogja, erre rá fog menni a kapcsolatotok, lenulláz téged is aztán szétmentek és bánni fogod, hogy erre pazaroltad az időd és pénzed.

2020. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 fhah válasza:
47%

Egy éve hogy leszoktam a drogokrol és ebben a barátnőm segített. Én 19 éves vagyok ő 21 éves nő.


1 Maradj ott vele és mond neki ezt"figyelj rám szeretlek ha így halatsz el veszítelek"és ísr hozzá.


2 Segíts neki valami hobbit találni pl ha szeret festeni akkor fesen.


3 Légy vele óvatos nagyon lassan utalj rá hogy segíteni kell rajta.


4 Tud ha valaki függüt valamitöl az nem lesz ugyan az az ember más lesz ezért légy vele tapintatos.

2020. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!