Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom gúnyosan kinevetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom gúnyosan kinevetett emiatt, normális?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős vagyok ilyen téren, még sosem nagywc-ztem a páromnál, de ma sajnos sikerült valami olyat ennem amitől délután óta csikart a hasam.


Mivel már nem bírtam magam tovább tartani elmentem wc-re, kihasználva hogy barátomat hívta egy haverja telefonon. Sajnos elég gyér a szigetelés nála, nehéz halkan intézni bármit is, de megpróbáltam.


Sajnos kicsúszott két hangos puki közben, jó végeztem megyek ki, erre hangosan elkezdi gúnyosan nevetve mondani hogy " remélem a csempét nem fingottad le a falról"... meg közelebb megy a wchez és mondja hogy " uh de büdöset kakkantott itt valaki"


Próbáltam leplezni a csalödottságom de nagyon megsértett ezzel. Nyilván viccnek szánta de gúnynak jött át.



2020. dec. 11. 21:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves, 12 ?
2020. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem viccelni próbált veled, mert érezte, hogy feszélyez a dolog és szégyenlős vagy! Bármilyen furcsa de kakkantani természetes.
2020. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Pfff 😕 hát... Jó bunkó barátod van 😕
2020. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Normális.
2020. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Igy hogy tudja szégyenlős vagy, nem teljesen normális.
2020. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%

Elsüllyesztetted a csatahajót nála? :))


Ha lehúzod egyből a wct akkor nincs szarszag. Vagy mit ettél?

2020. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Biztos fiatal lehet, ha ilyet mondott, mégha viccből is. Egy férfi tisztába van ezekkel a dolgokkal, és nem említi meg, nem hozza kellemetlen helyzetbe a párját.
2020. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%
Szerinte szimplán oldani akarta a feszkót azzal, hogy elvicceli, hogy ne érezd magad szarul egy szimpla szarás miatt, ami egyébként normális dolog és felnőtt emberek nem csinálnak belőle ügyet. Nem a barátod bunkó, hanem te vagy hisztis.
2020. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Barátom 20 éves, én 22.


Ragulevest és székely káposztát ettem ebédre. Meg egy puncsos sütit.

2020. dec. 11. 22:11
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
22 évesen mit akarsz egy 20 éves csicskától, mikor sok FÉRFI is értékelne?
2020. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!