Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy magyarázzam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el a legjobb barátnőmnek, hogy hagyja ott a pasiját, mert csak tönkreteszi?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar teljesen tanácstalan vagyok. A legjobb barátnőmnek van egy 3 éves párkapcsolata, ami eleinte jól indult, de már teljesen tönkre tette magát miatta (rettentően naiv barátnőm). Barátnőm 19 a barátja 20 éves cigány srác. Gyerek még nincs, de barátnőm mar tervezi, merthogy a srác akar. Teljesen megtilt neki mindent, baratnőzés, vásárlás (engedelyre van szüksége, és megszabja meddig lehet el) Sokszor felhív, hogy a srac féltékenykedik, belekot, veszekedés civakodas.. Az agressziv énjét is megtapasztalta már (orditozasok, pofon formajaban) Én nagyon féltem őt, nehogy nagyobb baja legyen, latom rajta, hogy nem boldog, uralkodik felette, kisajatitja. 2x próbált vele szakitani, de zaklatta, hivogatta, ígért neki mindent. Nem látja, hogy igy sem tud tole megszabadulni, pedig meg gyerek sincs, mégsem lép le, mit tehetnek, hogy végre megjojjon az esze?!

2020. dec. 12. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a helyzezet. Nekem is az egyik legjobb barátnőm, 20, majdnem 21 éves és másfél éve együtt van a pasijával akit konkrétan MINDENKI utál aki találkozott vele, bunkó, olyan mint egy óvodás és teljesen kisajátitja plusz teljesen tönkre teszi mentálisan. Napestig lehetne sorolni a problémákat.


Nálunk ez eléggé megrontotta a kapcsolatot a társaságunk és közze. Sok problémánk volt, aztán kb 1 év utan (igen hamarabb el kellett volna mondanunk teljes mértékben) történt egy incidens, aminek kapcsán magyon kiakadtunk, mi, a barátai és volt egy több órás, nagyon komoy beszélgetésünk.


A vicc az, hogy belátta a problémákat, tudja hogy tönkreteszi de azóta is együtt vannak, bár azóta a tásaságunkba nem hozza.


Nála az a probléma hogy szörnyen naiv és kapcsolatfüggő.


Én csak annyit tudok javasolni, hogy gyűjts össze annyi barátját amennyit csak tudsz hogy, meg szülőket stb hogy minél többen próbáljanak meg hatni rá.


Más sajnos nem tehetsz.

2020. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Az en baratnom is rettentően naiv..
2020. dec. 12. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki szállást és védelmet két három hónapra, amíg összeszedi magát. Mond meg neki, hogy bármikor jöhet, az éjszaka közepén is, te főzöl neki egy teát és megcsinálod a kanapét prédikálás, ítélkezés nélkül.
2020. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját kárán tanul sajnos. Amíg ő nem jön rá, hogy hülyeséget csinál mondhat neki bárki bármit.
2020. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a probléma, hogy ameddig a barátnődnél nem telik be a pohár és nem határozza el, hogy már pedig ennek a kapcsolatnak vége addig hiába mond bárki bármit. Sajnos vannak ilyen nők, hogy nem képesek belátni, hogy egy mérgező kapcsolatban vannak és még gyerek is születik..
2020. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetbenn voltam mint a baratnod en raadasul terhes is lettem es ugy hagytam el..

Baratnodnek is ezt kene tennie mert nem lesz mellette elete..

A lanynak a szulei tudnak errol? Hogy hogy banik vele ez a fiu?

2020. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Sajnos ezen telleg csak o valtoztathat. Neki kell kilepnie a kapcsolatbol. :(
2020. dec. 13. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Mizu azota? Egyutt vannak meg?
2022. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!