Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek lehet valami jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet valami jelentősége vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy 6 éves kapcsolata, eljegyzésük is volt.

Megtartotta az eljegyzési gyűrűjét és féltve őrizti egy doboztam aminek a kulcsát magánál tartja.

Már 3 éve külön vannak, mi 2 éve együtt vagyunk.

Nem tudtam hogy ez a gyűrű még mindig megvan neki, csak most vettem észre. Lehet csak én gondolom túl, de minek tartogatja, őrizgeti?

Engem is eljegyzett a barátom régen, de én nem tartottam meg a gyűrűmet.


2020. dec. 13. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért dobná ki, amikor arany. Az is befektetés.
2020. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem kell túl gondolni. Mindentől függetlenül érdemes tisztázni, hogy kinek mit jelent és jelentett az előző kapcsolata.
2020. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Elvárod tőle, hogy dobjon ki valamit, ami elég sok pénzbe került? Én sem tenném. Inkább lehet, ha úgy van, eladnám.
2020. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem várom el hogy kidobja, ez egyértelmű. Én sem kidobtam hanem eladtam. Engem az zavar ahogy "őrzi".
2020. dec. 13. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a fura, hogy ilyen módon tartogatja. Kulccsal elzárva. lol Nem kattant egy kicsit? Drágaszág.
2020. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtartottam a karikagyűrűmet, mikor elváltunk a férjemmel. 14 évet voltunk együtt, ebből 6 év házasság volt, azóta eltelt 2 és fél év.

Azt a gyűrűt én terveztem, nagyon szeretem, teljes mértékben az én ízlésem, nem fogom se eladni, se kidobni, se hordani. Emlék. Tudom, hogy az exnek is megvan, pont így gondolkodik erről a kérdésről.

A párommal másfél éve vagyunk együtt tudja, hol tartom (én is egy szép dobozban), látta is már. Egyetlen egyszer se jutott eszébe, hogy szabaduljak meg tőle. Annyit mondott, hogy ha szeretnék gyűrűt hordani (nyilván nem azt), akkor kaphatok tőle egyet, de nem kértem.

Mi bízunk egymásban, egyikünk se szolgált rá arra, hogy ne így legyen. Tudja a párom, hogy oka volt annak, hogy elváltunk és hogy soha nem leszünk már együtt a volt férjemmel. Ennyi elég neki.

Bízz meg te is a párodban! Nem lenne veled, ha az előzőt akarná visszakapni :)

2020. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is őrzök egy karláncot, amit már nagyon régen kaptam az akkori páromtól. Ennek már tíz éve, neki már felesége, családja van. Igaz, nem hordom, de sosem fogom kidobni vagy eladni, mert szép emlék az, amikor kaptam. Ennyit jelent, nem többet.


Lehet a te párod is így van, hogy különösebben nem tervez azzal a gyűrűvel semmit, csak szeretné megtartani.

2020. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha belegondolunk logikus hogy magát az ékszert tartja meg.


A nemesfém mindig is érték volt és az is lesz. Gyűrü kicsi, könnyű vinni ha valahova menni kell. Akármennyire és értékes vagy nem a 10 ezer ft-tól az egészen magas értékig is ott van, ha egyszer megszorulna akkor majd eladhatja.


De amúgy nem mindig érdemes "csak úgy" pénzzé tenni az ékszert, mert azt a pénzt hamar eltapsolja az ember. Erre vagy arra.


De ha ott a gyűrű akkor azt kvázi nem költi el. Ha meg mint mondtam egyszer megszorulna anyagilag, akkor majd eladhatja, ott lesz.


Emocionalisan nézve sem értem. Lehet téged zavar, de neki ez az élete része, az emberek másképp gondolnak ezekre. Ha őt nem zavarja hogy így ennyiben köze van az exhez téged se kellene.


Veled van. Ez számír.

2020. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond, ha megtartja. Én is visszaadtam az exemnek. De az senkinek nem tűnt fel, ahogy a kérdésben szereplő ember így tartogatja? Oké, elzárjuk a drága dolgokat, de minek viszi magával a kulcsot? Erre mit mondott? Mástis így elzár, vagy csak ezt?
2020. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igaz nem kaptam meg soha a gyűrűt; de amikor szakítottunk ideadta. Én sem dobtam ki ahogy semmit sem amit tőle kaptam. Eltettem őket egy dobozba és felvittem őket a padlásra. Mégis csak 3 évig voltunk együtt, ezek emlékek semmi több. Én mondjuk alapból olyan ember vagyok hogy nem szeretek megválni a dolgaimtól. Ráadásul most egy gyűrűt én is hamarabb adnék el mint dobnék ki. Nekem is az furcsa csak a storyban hogy ilyen módon őrizgeti. Beszélj vele
2022. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!