Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok a szakítás híve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok a szakítás híve, de innen már nincs hova?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy hát apóspajtással nem szívleljük egymást, én próbáltam közös nevezőre jutni, vagy legalább kihúzni addig, ameddig az összeköltözés létre nem jön.


A történet az, hogy az édesapja "lelkiterrorba" tartja a páromat, többször is volt már olyan, hogy egy jól sikerült napot, egy jól sikerült randit sikerült porrá rombolnia azzal, hogy beleállt a páromban, de mivel nem akartam bajt csinálni ezért nem szóltam semmit. A párom már nagyon várja, hogy elköltöztessen, már többször is hangoztatta, hogy mennyire nem bírja az apját, ilyenkor természetesen próbáltam bele önteni a lelket. Azonban az utóbbi időkben nem csak a páromba, de belém is elkezdett belém állni az apóspajti, azaz amikor éjszakázásból jöttem, kiabált a folyosón, csapkodta az ajtót, folyamatosan ugráltatott boltba, és ettől kezdett felmenni nekem a pumpa.


Tegnapelőtt fel is hívott a párom, hogy megint belé állt az apja, én pedig mivel idegesebb állapotban voltam, megkérdeztem a páromtól telefonban, hogy vajon meddig fogja az apukád ezt a gyerekes viselkedést folytatni, mert nekem már k/rvára elegem van.


Nos, itt a párom rámcsapta a telefont, azóta 1x beszéltünk telefonon, és akkor is azt mondta, hogy nagyon durva voltam, hogy agresszív vagyok, és, hogy nincs is így jövője a kapcsolatnak, ha az após meg én nem szívleljük egymást.


Természetesen az eset után bocsánatot kértem a telefonba a páromtól, mert tényleg ideges voltam abban a pillanatban, de őszintén szólva már untam azt, hogy csinálunk közösen egy tök romantikus és boldog napot a párommal, és kvázi 1 mondattal képes az após ezt lerombolni. Ezt elmondtam neki is, illetve még egyszer bocsánatot kértem, de nem ért semmit.


Tisztában vagyok vele, hogy lakatot kellett volna rakni a számra. A véleményetekre vagyok kíváncsi, itt már tényleg a szakítás az egyetlen megoldás?


2020. dec. 13. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi akadálya van az összeköltözésnek?

Nem jósolok jó viszonyt a leendő apósoddal.

A párod végleg le tud válni a szüleiről miattad?

Gondold át és cselekedjetek.

2020. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet dobbantanék, ha se gyerek, se semmi nem köt hozzá. Ez csak rosszabb lesz.
2020. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az összeköltözést vagyis inkább az albérletkeresést januárban akartuk elkezdeni, de most ott tartunk, hogy a fent említett affér miatt már 2 napja nem beszélünk. Nem tudom mit rontottam el igazából, és picit zavar is a tudat, hogy most nekem kéne sz*rul éreznem magam?
2020. dec. 13. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt hagyd menni. Sose lesz jobb.
2020. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem kapcsolat, hagynám
2020. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!