Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van belelàtásom pár kaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van belelàtásom pár kaki kapcsolatba. Viszont egyet nem értek. Teljesen nőkre jellemző, hogy tudják csalja a párjuk, vagy feszkó van örökkè otthon, külön szobàban alszanak màr..szoval tudják hogy nem müködik a kapcsolat? Folyt lent

Figyelt kérdés
Mègis a közöséggi oldalakon egy álomèletet posztolnak. Minek? Ez mire jó? Nekik igy könnyebb? Vagy fontos a külcsin? Hogy irigyeljen Juliska meg Mariska? Tènyleg nem értem....
2020. dec. 13. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Egy luxusvendéglõben ebédel a házaspár. Egyszer csak érkezik egy gyönyörű, csinos, fiatal nõ és megcsókolja a férjet. A felesége felháborodva, önmagából kikelve kérdi:

- Ki ez a Nõ?


A férj, teljesen nyugodtan:

- A szeretőm.

- Én ezt nem tűröm, elválunk, visszaköltözöm a szüleimhez - ordítja a feleség.


- Jó szívem - mondja a férj csendesen - váljunk. De tudod, hogy akkor nincs több hawaii nyaralás, karácsonyi bevásárlás Párizsban, sízés az Alpokban, és még sorolhatnám...

Mély csend következik, csak az evőeszközök csilingelése hallatszik.

Egyszer csak belép az étterembe a család egyik barátja, jobbján szintén egy csinos fiatal nővel. A feleség ismét felháborodva:

- Ki az a nő ott Bélával?

- A szeretője - mondja a férj ugyanazzal a nyugalommal.

Mire a feleség:

- A miénk szebb.

2020. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A te párkapcsolatod rendben van? Én azokat nem értem, akiknél otthon minden rendben van, mégis mások párkapcsolataiban vájkálnak. Vagy nincs senkid, és az okoz neked örömet, hogy másnak se jó?
2020. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Buta vagy màsodik!! Nem érted a kérdést.
2020. dec. 13. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyílván nem csak te látsz bele az ő kapcsolatukba hanem ők maguk is képben vannak saját magukat illetően.Ebben az esetben pedig úgy tűnik hogy nekik így megfelel a kapcsolatuk egyedül neked nem.Ez pedig azt jelenti hogy jobb lenne a saját dolgaiddal foglalkoznál ne avatkozz mások életébe ne szimatolj ne fontoskodj.
2020. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
AZért, mert csalja egymást egy házaspár, még őszintén örülhetnek e gyerekekük diplomaosztójának, egy baráti összejövetelnek vagy utazásnak.
2020. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
De, értem a kérdést. Mások életében vájkálsz. Lehet, hogy az a nő kényelmesen elvan a férje által megteremtett dolgokból, a szeretőjével pedig jól érzi magát. A férj meg a posztokból úgy gondolja, hogy otthon minden rendben, feleség nem sejt semmit. Én ismerek ilyen házaspárt. A pasi lapátolja haza a pénzt, viszi a családot mindenhová, de a feleségnek is ugyanúgy van pasija, aki jobban néz ki, mint a férje.
2020. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme feltenni egy olyan kérdést, amit aztán meg is válaszolsz magadnak? Nekik így könnyebb, fontos számukra a külvilág véleménye és visszajelzése.
2020. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek tökéletesnek tűnni a másik előtt... ehhez még hozzájön a 21. század közösségimédia-függése, meg az, hogy túl tudjunk tenni az XY-on, aki szintén a mesés áloméletéről posztol. Sokaknál ez amúgy önbecsapás szintre is átmegy.
2020. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!