Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanús,hogy van köztük valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús,hogy van köztük valami?

Figyelt kérdés
Ahol a férjem dolgozik van egy nő az irodán akit évek óta ismer. Mikor valami összejövetelen voltunk akkor volt, hogy néha hozzáért a férjem vállához, mondjuk hozzám is, meg úgy láttam mindenkivel ilyen közvetlen. Facebookon is láttam, hogy szoktak beszélni, nem takargatja a férjem a telefont. Ez eddig még annyira nem is volt gyanús. De ma láttam, hogy férjem átirta a csaj nevét messengeren, hogy Krisztike és egy mosolygós fej. Én nem vagyok semmiféle becenévre beállitva neki.. Viszont utána mutatta is, hogy milyen házat vett a csaj a pasijával arról küldött neki képet szóval tudja, hogy láttam, hogy átirta a nevét. Nem akarom neki felhozni, nem akarok vitát de már kezd idegesíteni a dolog.
2020. dec. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez elég érdekes nemntudom a párod mennyire közvetlen az emberekkel, furcsa hogy bátrán mutogatja neked a nevecskével az uziket. Nem tudom..szerintem ez nem egészséges akarmi legyen. Én rákérdeznek.

Nem dühösen

Érdeklődve.

2020. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem titkolózik.

Nekem személy szerint ennyi alapján egyáltalán nem gyanús.

De, remélhetőleg jó a kapcsolatotok, akkor pedig egyszerűen kérdezz rá, hogy miért írta át a nevét, esetleg viccelődj neki azzal, hogy bezzeg neked nem írta át...

De mindegy. Szerintem ez nem jelent semmi rosszat. Ha úgy érzed, hogy mégis van okod aggodalomra, akkor kommunikálj vele, nem véletlenül a férjed.

2020. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa.

Én biztosan rákérdeznék, ha semmi takargatnivalója nincs, szimplán válaszol és megnyugtat. Vagy nagyon meglepődik.

2020. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom neki felhozni, nem akarok vitát de már kezd idegesíteni a dolog."

Ebből nálatok vita lenne? Akkor a kapcsolatotoknak van hova fejlődnie bőven. Nálam a kapcsolat arról szól, hogy ha valami zavarja a másikat, akkor elmondja, s próbálok rajta javítani, megbeszéljük, megnyugtatom, hogy őt szeretem. De ha veszekedni kezdtek azért, mert te félsz attól, hogy ő nem téged szeret, akkor nagyon nem figyeltek a te érzéseidre, és nem vesztek komolyan téged.

Persze, itt nem vettem számításba azt, milyen módon adod elő te magad neki.

2020. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A nő is átírhatta a saját nevét. Mivel a férjed egyáltlaán nem titkolózik, én nem gondolnék semmi rosszra
2020. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi rossz nincs benne, barátok.
2020. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!