Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérjek a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek a barátomtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy küldjem el miket szeretnék, de ha lehet minél olcsóbbat mert az összes pénze az ajándékomra van félretéve. Nem akarok pofátlan lenni és drágát választani, Ti mit kérnétek?

2020. dec. 15. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
2020. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én kuglóf és muffin formát kértem idén, ezekre van szükségem, ő vastag talpú házi papucsot.

Olyat kérj, amire szükséged van.

2020. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Egy szép fehérnemű szett
2020. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Kérj valami jelképeset, 1-2 ezer forintos dolgot.
2020. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Teát, csokit, tusfürdőt, testápolót.
2020. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk egyszer volt ebből családi vita, hogy x ezer forint alatt kinek mit lehet venni. Akkor mindenki írt egy listát, 15-20 olyan dologgal, aminek örülne, és összeg határon belül van.

Azóta ezt a kis listát használjuk. Kihúzzuk, ami van, vagy már nem aktuális, és felírjuk, ami új eszünkbe jut.

Excel tábla, mindenkinek elérhető.

Így nincs ezzel gond, minden alkalomra (és csak úgy) tudunk onnan szemezgetni, és mégis meglepetés marad a megajándékozott számára.

Annyira bevált, hogy pár barátunk is átvette.

2020. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod, hogy miket szeretsz? Vagy nem értem. Én könyvet, parfümöt, ruhát kérnék.
2020. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy lepjen meg valami aprósággal, ami belefér a keretbe. Könyv, csoki, üveg bor mindig jó ajándék- nekem legalábbis. Egyik sem hatalmas nagy tétel, és bármelyikből lehet különlegeset venni.
2020. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem most épp elromlott a fülhallgatóm, szóval azt kérnék. Hogy neked mi kell, arról fogalmam sincs.
2020. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Semmit se kérnék. De ha muszáj lenne valamit mondani akkor legót szeretnék kapni.


F

2020. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!