Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért várják el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért várják el, hogy a párjuk szó nélkül elviselje a hisztijüket, bunkózásukat?

Figyelt kérdés

Ma megkaptam a barátnőmtől, hogy most megjött neki, ilyenkor hisztis, érzékeny és olyanokat írt amivel megbántott. Ráadásul ahelyett, hogy bocsánatot kérne, még jön azzal, hogy jó lenne ha megszoknám, mert ő ilyenkor ilyen.

Hogy van ez, hogy nekünk mindent muszáj elviselni? Volt korábban egy másik nővel hasonló tapasztalatom, szinte körülugráltam, de mikor olyanja volt, akkor ok nélül bunkózott, és ő is hasonló szöveggel jött mikor számonkértem.


2020. dec. 15. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Pont amiért a férfiak.
2020. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Rossz nőkkel ismerkedsz, az én feleségem sose bunkózik, vagy hisztizik, ha menstruál, terhessége alatt se vált sárkánnyá. Sok nő csak ráfogja a hormonokra a hisztit.
2020. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert tűröd.
2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nem tűrőm! Szerencsére nem is lakunk együtt. Volt élettársam sem volt ilyen mikor megvolt neki, ezért sem értem az ilyen hormonos kifogást, mégha barátnőm el is múlt 40.
2020. dec. 15. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Toleranciát lehet várni, én is szoktam mondani a páromnak, hogy ma ne, mert nagyon nem vagyok formában (célozva ezzel esetleg arra, hogy ne szóljon rám, ha elvonulok pihenni vagy ne várjon tőlem nagy erőfeszítéseket).


De gusztustalannak tartom, mikor valaki ordenáré módon viselkedik és ezt utána hülyeségekre fogja. Igen, nekem a menstruációs görcs is az. Meg a részegség is. Én sem vagyok formában ilyenkor, de vállalom, ha sggfej voltam és nem esik nehezemre egyébként bocsánatot sem kérni, amíg nem kell könyörögni megbocsátásért. Legfeljebb szólok előre, hogy ha nem akarják, hogy az legyek, akkor nem konfrontálódnak és nem várnak tőlem aznap túl sokat. Aki nem tartja be, nos, annak meg úgy kell...

2020. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, az 5-ös jót írt.

Én is nő vagyok, én is érzem a hormonok játékát, de önuralommal konrollálom magamat. A nehéz napokon inkább elvonulok, de nem szedem szét a páromat, pláne nem úgy, hogy utána a hülyeségemet valami buta nyafogással magyarázom.

2020. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!