Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jövök rá mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jövök rá mit érzek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél évig voltunk együtt, voltak kisebb problémák a kapcsolatunkban. Viszont én nem akartam soha megbeszélni ezeket, mert féltem, pedig egy csodálatos lány és bármit meg lehet vele beszélni. Ennek ellenére én nem szóltam semmit, hanem egyszerűen csak besokalltam és szakítottam. Úgy érzem megváltozott bennem valami.

Amikor visszahozta a cuccaimat (mert én nem kerestem 1 hétig) azt mondta, hogy sajnálja, belátta a hibáit és ha meg tudjuk oldani ő képes változtatni.

Azt mondtam neki, hogy nem vagyok már szerelmes belé, nem akarom és nem kívánom őt. De abszolút nem vagyok biztos az érzéseimben. Semmi másra nem tudok gondolni, csak rá már másfél hete, sírok, szenvedek, agyalok mi legyen de fogalmam sincs. Amikor elment azt mondta, hogy ha most ennek vége, akkor nincs tovább. Én pedig hagytam elmenni, mert tényleg úgy érzem, hogy egyedül kell lennem és megnyudodnom. Úgy vagyok vele, hogy ha úgy érzem nem bírom már nélküle felkeresem.

Miért van bennem ez a bizonytalanság? Lehet, hogy csak a besokallás miatt éreztem úgy, hogy nem akarok már vele lenni és nem vagyok szerelmes? Mikor fog kitisztulni a kép? Elmondani sem bírom senkinek, mindenki úgy tudja még a környezetemben, hogy egy pár vagyunk, mert reménykedem, hogy rájövök mekkorát hibáztam.


2020. dec. 15. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden szakítás után jön a gyász folyamat, ez nem azért van, mert szerelmes vagy belé, különben nem szakítottál volna és mondtad volna neki ezeket, egyszerűen így működik az ember. Ilyenkor benne van a magány is, az egyedülléttől való félelem, a bizonytalanság hogy jó döntést hoztunk e, a szomorúság, csalódottság, de ez mind csak a gyász folyamat részei, idővel jobb lesz.
2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát... konkrétan mik azok a problémák, amiket nem beszéltél meg vele a 1,5 év alatt?...
2020. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Másfél hónappal mielőtt összejöttünk volna megbántott egy mondattal. És én azóta sem tudtam túllépni ezen, de mégis akartam őt, szerelmes voltam/vagyok belé. Emiatt volt, hogy úgy viselkedtem, amivel megbántottam őt és meg akarta beszélni mi a baj, de én soha nem mondtam el neki. Ezért voltak hisztijei, amiből besokalltam. Tehát nagyrészt az én hibám, mert én váltottam ki ezt a viselkedést belőle.
2020. dec. 15. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát meg vagy bántva közel 2 éve, és nem mondod el neki, hogy megbántott.

Mért nem mondod el?

Mi volt az a mondat?

2020. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
...tehát generáltál egy problémát még akkor, amikor nem is kezdtetek el járni?
2020. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki a szakítás után. Azt mondta megérti, hogy rosszul eshetett, bár ő nem ilyen értelemben szánta, fogalma sem volt róla, hogy engem ez ennyire gyötör.
2020. dec. 15. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Már rájöttél, sértettséget érzel 2 éve.


Arról nem írsz, hogy közben mással is megbántott volna, de mégis azt mondod, besokalltál.

Mitől?


Közben nem írsz arról, hogy szeretted, kívántad volna őt, hanem a kis bosszúidról beszélsz.


Lehet, hogy ez részedről nem is egy párkapcsolat volt, hanem bosszú.

2020. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A viselkedésemmel megbántottam őt, ezért hisztizett sokszor, ebből sokalltam be. Ha elmondtam volna neki a problémát nem lett volna ez. Iszonyatosan hiányzik, nagyon szeretem, másra sem tudok gondolni. De nem tudom biztosan az érzéseimet, hogy szerelmes vagyok-e még. A hisztiket leszámítva csodálatos kapcsolatunk volt, álompár voltunk a környezetünkben. Imádtuk egymást, rajongtunk a másikért. Egyszerűen csak úgy érzem bennem valami megtört. Sokkal rosszabb most egyedül, de mégis úgy érzem egyedül kell lennem, mert besokalltam.
2020. dec. 16. 19:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész zavaros.
2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egymásnak ellentmondó dolgokról számolsz be.

Leginkább kibeszélni lenne jó magadat, hátha letisztul a kép.

2020. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!