Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büdös a barátnőm feneke, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös a barátnőm feneke, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Csajom előbb jött át hozzám, feküdtem az ágyban, odaült mellém és mondta hogy felveszi a nadragot amit vett ma délután. Igen ám csak ahogy leült az ágy szélére és húzta le a nadrágját amiben jött megcsapott egy ilyen elég büdös szag. Felvette a másik ruhát, aztán mikor ismét visszaült mellém az ágyra ismét megcsapott a szag. Tangában volt. Este akarunk majd szerelmeskedni, ezért felajánlottam hogy előtte egy közös fürdés de mondta hogy mielőtt elindult otthonról ő fürdött. Utána csak vásárolni volt és jött át hozzám. Szóval kicsit patthelyzet, nem akarom megbántani hogy lebüdösözöm de hát nincs jó illata fenéktájékon...


Most összedob kint valami kaját, gondoltam megkérdezlek titeket.



2020. dec. 18. 19:25
1 2
 1/18 Hellmano ***** válasza:
67%
Szeretem, ha büdös a pcsa egy kicsit. Mondta ezt egy régi mondás, élj vele :D
2020. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Édes istenem 😂😂 eressz neki egy forró fürdőt
2020. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindjárt este nyolc, lassan bekéne zárni a trollokat.
2020. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

És mi van,ha egyenesen megmondod neki?

Persze azért tapintatosan.

2020. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
🤣🤣🤣🤣
2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
az az oka, hogy a végbél végén van egy utolsó kis szakasz ami a végbélnyílással végződik. végbélből gyűlik bele a salakanyag az utolsó szakaszba, akkor amikor megtelik a végbél és ha ez az utolsó kis szakasz is tele, akkor jön a székelési inger és ezt a végbélnyílás kinyitásával mi magunk ürítjük ki. Amikor valakinek ez tele van, és kezd székelési ingere lenni, akkor szokott büdös lenni a feneke mert s azgok már áramlanak. Azok a lányok, akik sokat esznek, gyakran tele a hasuk, gyakran és jobban tele van ez a szakasz és büdösebbek. a megoldás a gyakori kis mennyniségű egészséges kajálás, fürdéskor pedig nem elég kimosni ujjal és tusfürdővel a végbelet, szivacccsal a bőrt is dörzsölni kell, mert a szagok a bőrbe is beleivódnak. Nekem két gyerekem van, amint érzem rajtuk a kakiszagot, már tudom, hogy kakilniuk kell, de ugyanez van felnőtteknél is, főleg egy meetingen, de mint mondtam kis mennyiségű egészséges kajálással ilyen nem nagyon érződik.
2020. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaminek szaga szokott lenni az a punci nem a segg.
2020. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Volt már. Minden héten kiírod.
2020. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Mikor hozza a kaját, akkor csak kérdezd meg tőle, hogy "Na jót főztél büdöske?"


:D :DDDD na jó. bocsánat.

De nagyot ütne nem?


Lehet, hogy koronás, és nem érzi a szagokat. Kérdezd ezt :D érzel szagokat mostanában?

... Mert én igen!

Najó.

Bocs, de annyira bagatel, hogy nemtudom komolyan venni.


Ez olyan dolog, amit kerekperec meg kell mondani. Mint amikor valakinek a foga közé ragad egy nagy dzsuva és amikor mosolyog, akkor mindenki látja, de nem szól senki.


Vagy amikor egy wc papír tapad a cipőd talpára és úgy mászkálsz, és jobb lenne ha valaki szólna, de nem teszi meg senki.


Gyorsan kell megmondani. Mint egy ragtapasz. Letépni.

2020. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Hát?

A szakításom előtt 1 évvel kezdte azt az exem,hogy hazajött munkából,nem fürdött le csak reggel.

Így utólag egyértelműen azért mert tudta,hogy így nem fogok hozzáérni.


De alapból is vannak ilyen nők,én is nemrég szakítottam pont e miatt.

Átjött,kicsomagolom,és ilyenkor 99%ban alap,hogy azt mondták az eddigi nőim,hogy várj 1 percet!

elfutottak a fürdőbe és 5 perc múlva ott is voltak,frissen üdén illatosan.

5 perc bakker...

De ez a mostani meg?

semmi ilyesmi.

Elővettem nedves törlőkendőt,erre még számon kért,hogy ez meg minek és elhúzódott.-Azt akarod,hogy kisgyerek illatom legyen?

Mondtam neki,hogy te figyi már.1 órát utaztál hozzám hiába zuhanyoztál előtte...de nem igazán fogta fel.

Úgyhogy nem hívtam többet.

2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!