Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vannak itt olyan férfiak,ak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak itt olyan férfiak,akik nem/vagy csak minimálisan/ féltékenyek a barátnőjükre/feleségükre,hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Mert én tényleg szeretem a barátnőmet,csak nem tudok mit kezdeni azzal,hogy elég féltékeny vagyok.A szabadságot megadom neki,csak olyankor magamban őrlődöm,hogy biztos félrelép.

Nők is írhatnak,ha van valami ötletük.


2020. dec. 18. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Első sorban magadban tegyél rendet - a gondolataidban és az érzelmeidben. Főleg, ismerd meg nagyon jól a lányt. Ha megcsalásra hajlandó, megcsal így is, úgy is.

Viszont - ha hűséges típus, akkor gondolj bele, hogy mit gondol majd rólad, hogy féltékenykedsz. Dobni fog, mert egy életen át nem akar ok nélkül béklyóban élni. Ez lesz minden következő lánynál és egyszer csak azt veszed észre, hogy nyugdíjas lettél (társ nélkül).

Csak akkor féltékenykedj, ha van okod rá (és ekkor szakíts), de ne feltételezésekből, mert mindkettőtök élete csak civakodásból fog állni.

Ffi.

2020. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! neked is ment a zöld
2020. dec. 19. 10:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm!
2020. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:)
2020. dec. 19. 19:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!