Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki azt mondja, a pénz, szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja, a pénz, szex, szerelem fontos a párkapcsolatban, az rossz ember?

Figyelt kérdés

Szerintem a pénz, szex, szerelem alkotja azt a mágikus hámast, ami egy tökéletes kapcsolathoz vezet.


Ha csóróság van, meg rossz a szex, a szerelem mit sem ér!


2020. dec. 20. 05:07
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem rossz ember, legfeljebb a sorrenddel lehet gond.

Nálam: szerelem+szex.

A megélhetéshez viszont pénz is kell, lefordítva: alap a személyisége.

Legyen munkája, önállóan tartsa fenn magát, ne a szülei tartsák el.

.

Vagyis: felnőtt, önmagáért és a párjáért is felelősséget vállaló férfi legyen.

2020. dec. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
58%
Inkàbb realista 🤔
2020. dec. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak őszínte.


Btw, mindenkinek fontos, csak az emberek szeretnek olyan énképet kialakítani magukról, hogy "nekem csak a belső számít", nehogy azt mondják, hogy felszínesek, "nekem nem számít a pénz", nehogy anyagiasnak gondolják őket...


Egy idő után maguk is elhiszik, hogy ők ilyenek, még akkor is, ha egyébként homlok egyenest ellenkezőleg cselekszenek (ilyenkor jön az ideologizálás, hogy "nem azért nem vagyok a Bélával, mert csóró, csak nem illünk össze", meg "nem azért dobtam ki a Jucit, mert szar az ágyban, csak nem akartam még elköteleződni" (vagy valami egyéb bullshit).



De ez mindenben így van! Tedd fel a kérdést magadnak, vagy bármelyik ismerősödnek, hogy ő vicces e? Hogy intelligens e? Mindenki úgy gondol magára, hogy ő milyen humoros, okos, bezzeg a többi ember, sok a hülye, sok a sótlan. De mindig csak a többiek ,)

2020. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy mit értesz pénz alatt. Azt gondolom, hogy valamennyi pénz nyilván kell, tehát, mondjuk egy szerencsejátékossal vagy egy munkanélküli, dolgozni nem akaró link alakkal akkor sem érdemes hosszútávon családot tervezni, ha amúgy halálosan szerelmes vagy.


A másik véglet viszont, amikor te nem viszel vagyont a kapcsolatba, hanem a párodtól várod el, nyilván nem a többség által támogatott elvárás, és sokan el fognak ítélni érte.


Alapvetően, amíg másnak nem okozol kárt addig rossz ember ettől nem leszel, de nem feltétlenül lesz könnyű párt találni.

2020. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz ember, mitől lenne az?


Egyébként meg miért kell ennyit mások véleményével foglalkozni? Ha 5-en azt mondják ez gond a másik 5 szerint nem gond, akkor változik valami?


Mindenki mindent úgy csináljon úgy alakítson ahogy az neki a legjobb.


A pénzre én azt monodm, annyi legyen amiből vígan meg tudtok élni, nincs tartozás, ahová szeretnétek el tudtok jutni, a szex szintén fontos ahhoz meg kell egy fizikai vonzódás, a szerelem pedig nincs meg mindig első látásra, van, hogy később alakul ki.,

2020. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy ezek fontosak, de a jó párkapcsolathoz azért nem ettől vezet az egyenes út. Megkönnyítik, nem azt mondom :D De attól még lehetnek a pár két felének személyiségében olyan problémák, amikkel képtelenek együtt élni, amik okozhatnak olyan súrlódásokat, amikkel nem tudnak mit kezdeni. Én a felsorolásodhoz ezért még hozzátenném a kommunikációt és önismeretet is. Ha jól kommunikáltok, a legtöbb problémán (legyen az anyagi, szexuális vagy bármilyen más eredetű) túl tudtok jutni, ha meg mindkettőtöknek jó az önismerete, akkor a hozzátok leginkább passzoló párral kezdtek kapcsolatba. Így, ez az 5 tényező szerintem már kiad egy tökéletes párkapcsolatot. Személytől függő, hogy ezek közül van-e, amivel nem foglalkozik vagy ami neki nem olyan lényeges, de hogy mindegyik passzoljon valamilyen szinten (pl egyiküknek se legyen fontos a szex vagy mindketten elégedettek legyenek az anyagi helyzetükkel), az elengedhetetlen ezekben a kérdésekben.
2020. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene az anyagiaknak ekkora fontosságot tulajdonítani. A szerelem hozhat boldogságot a szegénységbe, de a gazdagság a szerelembe soha. A második feleségemmel 21 éve vagyunk együtt. Mivel közvetlenül válás után ismerkedtünk meg, én szegény voltam, mint a templom egere. Ennek megfelelően időnként kockáztatnom kellett, s ez bizony néha bukáshoz vezetett. Szóval voltunk fent, voltunk lent, de az anyagiak soha nem zavartak be a szerelmünkbe.
2020. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!