Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők csak akkor szexelnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak akkor szexelnek ha minden rendben van saját magukkal?

Figyelt kérdés
Ha stresszelnek vagy valami akkor nem is kívánják a szexet?
2020. dec. 20. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal bonyolultabb. Nagyon soktényezős.
2020. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég bonyolult ez. Mondjuk úgy, hogy gyakran úgy érzem, van fontosabb dolgom ennél és olyankor az atyaisten sem fog rávinni a szexre.
2020. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi, én pl. most stresszes vagyok szóval jobban kívánom. Ez olyan mint a kajánál, hogy van aki rá se tud nézni ha ideges, van aki meg azért tömi a pofáját pont, mert stresszes és így akarja levezetni. Különbözőek vagyunk nagyon. De tényleg többmindentől is függ (pl. hormonok).
2020. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Javítanám, ha minden rendben a párjukkal.
2020. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok, hogyha minden rendben van a kapcsolatunkban, ÉS minden rendben van a munkámmal (ami amúgy nagyon stresszes), ÉS minden rendben van a családon belül, és még sorolhatnám.... Akkor van kedvem szexelni, különben nincs, mert nem tudok ellazulni. Tehát igen, lényegében ha kb. minden rendben van az életemben. A nők egy része ilyen bonyolult, ez van.
2020. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki ez tényleg ilyen. Csak nekem kicsit furcsa hogy én mindig kívánom a barátnőmet mindentől függetlenül, ő pedig a vírus, a homeoffice, pár gyerekkori dolog, a bezártság miatt csak akkor izgul fel igazán ha megfelelőek a csillagok együtt állásai.


Sajnos nehéz lesz számára tökéletes alkalmat teremteni ilyen körülmények között, de azért igyekszem. Pedig csak 30 évesek vagyunk, azt hittem ilyen korban még aktívabbak a párok ezen a téren.

2020. dec. 21. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen jellegű stressz vagy probléma. Voltak olyan napok, amikor annyira szarul voltam testileg-lelkileg, hogy tényleg nem kívántam élni sem kb., nemhogy a szexet. De volt olyan eset, amikor stresszes voltam, vagy enyhe depresszióm volt, mégis kívántam.
2020. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, a válaszok alapján tényleg nagyon bonyolult ez a dolog. Férfiként próbálok mindig megoldást találni a dolgokra és általában tisztán látom hogy mivel javíthatnék a helyzeten. De ez nem olyan dolog ami könnyen orvosolható.


Szerencsére szépen megbeszéljük a dolgokat a párommal, remélem erre is találunk megoldást.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2020. dec. 22. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működik a kémia, ha működik akkor nem kell a csillagok állására is figyelni, hidd el.
2020. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Hát ezt nem tudom, ezt a nők érzik hogy van-e olyan erős kémia amitől stressz, depresszió, fáradság ellenére is szexelni akarnak. Vagy inkább alkati kérdés-e.
2020. dec. 22. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!