Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam a kapcsolatomban,lehet velem van a baj?L

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vagyunk együtt. És viszonylag gyakran bánt meg a párom,de nem csak azt értem,hogy ő valami gorombát mond nekem,vagy félreértjük egymást,hanem azért is ,mert hullámzó a viselkedése irányomba. Van,hogy folyamatosan áradzik mennyire szerlemes belém,hogy szeret engem,soha senkire nem cserélne le és hasonló totális szerelmről beszél,olyankor rengeteget bújik is hozzám (ezt imádom,ha ilyen). Aztán van,hogy totál érzéketlen,én bújok oda és kb alig várja,hogy menjek onnan,alig tesz a kapcsoaltba,ritkán találkozik velem,semmi jó szava nincs hozzám,megsértődik,bántóan viselkedik,beszél. És ez válatakozik x naponként.

Most megint egy negatív időszak van és alig bírom ezt ,nagyon érzékeny lány vagyok és rengeteget sírok,egyszerűen fájdalams,hogy kb azt látom iylenkor félválról vesz,alig tesz valamit kettőnkért,nekem kell menni utána. De előre tudom,hogy pár nap múlva meg olyan édes lesz.


Nem tudom mi tévő legyek? Mi ez ami itt zajlik?

Egyszerűen érzem,hogy a testem jelez,hogy ezt nem bírja ezt a játékot,hogy nekem ez már kevés. Egyik nap családot tervez velem és már eljegyezne másik nap meg az ágyból se kelne ki miattam.

Másrészről nagyon nehéz,mert vele akartam megállapodni..hogy lehetne erről beszélni értelmesen úgyhogy ne vitába forduljon a dolog? Ha felhozom mindig csak érvel,hogy ő miért nem hibás bármiben,nem az hogy értelemzné,hogy mi esik rosszul vagy mi a probléma,inkább védekezik erősen és telejsen más dolokba csap át az egész.

Köszönöm,ha van hasonló élményetekről történet,tanács. Köszönöm.


2020. dec. 22. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

ha próbáltál vele beszélni és nem változik a helyzet,akkor sajnos jobb lesz ha kilépsz ebből a kapcsolatból,mielőtt rámegy az egészséged. de szerintem te is érzed hogy ez lesz a helyes döntés. hosszútávon ez egyre rosszabb lesz,ha nem hajlandó változni.

nekem is volt ilyen párom aki gyakran bántott meg (ok nélkül), nem dolgozott a kapcsolatért csak belekényelmesedett, nem törődött velem. nagy megkönnyebbülés volt kilépnem a kapcsolatból

2020. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog menni vele. Vess véget a kapcsolatnak!
2020. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme, és csak rámész lelkileg.
2020. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú az ilyen nagyon rossz:( valami lelki problémája lehet szerintem, aminek nincs köze hozzád. Neki kéne ezt valahogy megoldania, de mivel férfi, be se fogja vallani, hogy ilyesmi lehet a háttérben, nemhogy segítséget kérjen..
2020. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifogtal egy olyan embert, aki megjatszotta magat. Amikor van energiaja, akkor ugy csinal mindent, ahogy elvarod, amikor mar faradt, akkor pedig elojon az eredeti enje. Olyat keress, aki nem jatssza meg onmagat, hogy ne essen nehezere veled lenni. Persze lehetnek az embernek rossz napjai, de itt nem errol van szo.
2020. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Számomra ez nem megjátszás. Később rájöttem, hogy az anyám kiszámíthatatlan viselkedése miatt lettem ilyen. A szüleiről mesélt neked? Én dolgozok rajta, hogy ne legyek ilyen, szerintem ha felismeritek a problémát, akkor lehet javítani. Én tényleg szeretem a párom, de sokszor az érzéseim irányítanak.
2020. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!