Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felek attol hogy a parom elhagy,mennyire lehet valosa felelmem?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoszakban nagyon faradt vagyok estenkent es elalszom mikozben altatom a kisgyermekem.(elozo kapcsolatbol van) Emiatt a parom nagyon merges lett es mondta h elhanyagolom ot.Ejszaka mikor felmentem hozza mondta h hagyjam,menjek vissza es menjek vissza az exemhez mert en nem szeretem ot.Mindent ugy csinalok h a kedveben jarjak.Amit csak a szajan kiejt.Mondta egy multkori vitanknal hogy nem lesz feltekeny,de ez a helyzet tartott 2-3napig majd ujra kezdodott minden.Nagyon feltekeny az exemre,es mindenkire.Nezegeti naponta a mobilom.Szagolgat.Nezi a nyakam h ki van e szivva.Minden amit o csinal arra van kibivo,h az mas..Nagyon szeretem ot..de a multkori elalvos eset/esetek miatt illetve hogy nem vagyunk mostanaban annyit egyutt nagyon kiborult.Nagyon felek hogy elhagy..
2020. dec. 22. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szóval kontrollmániás és betegesen féltékeny, de így is rettegsz, hogy lelép ez az álomember. Nyugi, előtte még pár pofont azért tuti kioszt, csak hogy érezd a törődést.
2020. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kéne félned attól, hogy elhagy, hanem neked kéne elhagyni őt... Beteges, amit csinál. Felfoghatná, hogy ahol kisgyerek van ott bizony nem minden esetben tudnak eleget foglalkozni egymással a párok. Nem látja mennyi energia a kisgyereket nevelni? És hogy emiatt foglalkozol vele kevesebbet nem azért, mert az exed szereted?
2020. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
megteszi veled ezeket mert hagyod. legyen önbecsülésed és lépj ki ebből a zsarnoki kisajátítós "kapcsolatból"... nem normális a párod viselkedése, vedd észre..
2020. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugye viccelsz? Egy ilyen szar embertől áldás megszabadulni, nem rettegned kéne hanem magadtól kirúgnod. Miért akarsz ilyen példát mutatni a gyerekednek, miért nem szereted eléggé ahhoz, hogy ne hagyd, hogy ilyen szarban nőjön fel?
2020. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Még te félsz, hogy elhagy? Komolyan? Szerintem inkább örülj neki.


Nem értem, hogy te miért vagy vele, ha így viselkedik. (Mondjuk azt sem, hogy miért jött össze egy kisbabás nővel, akinek nyilván nincsen se ereje, se ideje egy új kapcsolatra koncentrálnia.)

2020. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ébresztő!!!

Egy bántalmazó kapcsolatban vagy, ami egyre csak rosszabb lesz. Rúgd ki amíg nem késő!

2020. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi a f.ért nem dobod ki az ilyen pasit? Te csak örülhetnél, ha lelép.
2020. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2eve vagyunk egyutt.O szeretne majd 1-2ev mulva kozos gyereket,de mondtam neki h neki is van,nekem is van,lehet h nem kene még egy.Erre teljesen kiborult h en hulyesegeket beszelek es h mi bajom van.
2020. dec. 22. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Eszedbe ne jusson szülni neki!!! Kiszolgáltatobb helyzetbe kerülsz majd és nem tudsz tőle megszabadulni. Ha mégis sikerül, akkor is a gyereked apja lesz és nem tilthatod el tőle, sokáig az életed része maradna..
2020. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*kiszolgáltatottabb
2020. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!