Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iwiwen megpókolt hogy: "agyonn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iwiwen megpókolt hogy: "agyonnyom egy szúnyogot a fenekemen". Mit pókoljak vissza? Nagyon bejön, de nem akarok nyomulni.

Figyelt kérdés
Az iwiwen nagyon bejön egy csávó. Csak csajok pasik alaklmazáson megpókolt ,hogy: "hűsítő puszit ad a nyakamra". Én visszapókoltam,hogy:" jégkockát dugok a pólójába".Erre ő:"agyonnyom egy szúnyogot a fenekemen". Erre én mit pókoljak vissza? Elég furán hangzik a kérdés, de tényleg nagyon bejön, és nem tudom mit lépjek erre...de nem akarok nyomulósnak tűnni. (Nem ismerem a csávót...csak képek alapján tetszik)
2010. aug. 12. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
"agyonnyom egy szúnyogot a fenekemen" na legalább megint lesz min röhögnöm egy hétig. :DDDDDDD
2010. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 andimama ***** válasza:
megkínálom nyalókával :D
2010. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:))) hát ez aranyos :)))
2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi az a pókolás?:$

17éves vagyok,most vagy levagyok már maradva a korral,vagy még túl "kicsi" vagyok hozzá:D

2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

anyámborogass már pókolásnak hívják???

Le vagyok maradva!! :p

2010. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:50 Legalább már nem vagyok egyedül:D
2010. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lecsapom a legyet a pö.csödről :D:D:D

bocsi, de amilyen értelmes a kérdés olyan értelmes a válasz is:D:D

2010. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Válts taktikát és lájkold Facebookon.
2010. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt belemennél ilyen dolgokba, előbb nézd meg a szakirodalmat a pókolásról. Itt van.


[link]

[link]

2010. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!