Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kék szem előnyösebb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kék szem előnyösebb mint más színű szemek? És miért van az hogy egy kék szemű lányok és fiúk sokkal attraktívabb mint egy más szem színű leányzó vagy fiú? Vagy ez egyéntől függő?

Figyelt kérdés

Huh sok kérdés egyszerre.

Nagyon szeretném tudni hogy egyéntől függő-e, mert eddig az összes lány akibe beleszerettem kék szemű volt.:)

Köszi!


2010. aug. 12. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem tom.. de nekem kék szemem van :)
2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szemszín az, ami igazán számít; jól álljon a lánynak, az a lényeg. :) Volt már barna, zöld, kék és szürke szemű barátom is, de a kisugárzásuk fogott meg igazán.

19/L

2010. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom, amiért a négylevelű lóhere is értékes: mindkettő ritka.
2010. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ritka a kék szem? :) és a kék szem, szőke haj párositás? hmm? :))
2010. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, recesszív gén.
2010. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Neked kék szemed van? A kék szemű pasik nagy százaléka kék szemű nőt választ, mivel két kék szemű embernek nem születhet barna szemű gyereke. Így tudat alatt nagyjából kizárják a megcsalás lehetőségét. Egyébként nem mondanám, hogy számomra attraktívabb valaki, ha kék szeme van. Inkább úgy mondanám, hogy a kék szemben könnyebben "olvasok", a sötét szem nekem rejtélyesebb.
2010. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kék szem előnyösebb számomra, mert imádom a kék szemű lányokat. Olyan szexuálisan túlfűtött egy kék szemű leányzóval szemezni.
2010. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, mivel nekem gyakran a kék szem hidegséget sugároz inkább. Nem tudom, nekem a barna szemek is tetszenek.
2010. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem tengerzöld szemem van és én el nem cserélném kékre az tuti.A zöld ritkább mint a kék, szóval kevesebbel találkoznál.:)

19L

2010. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is zöld a szemem, sötét zöld....de akkor is a kék tetszik, az a fajta kék amibe ha belenézel meghalsz az ámulattól. Az rideg, hűvös kék szemek esküszöm ha csak rá gondolok elkap a gerjedelem:DD
2010. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!