Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyomrom osszerandul ha hozzamszol. Masnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

szoval kicsit gondban vagyok van egy felesegem akivel kb 5 eve vagyunk egyutt o kicsivel idosebb mint en de mindketten 40 alatt vagyunk. Uton van a 2. babank. Most kb 10 hetes terhes vele.

tovabba most vegzunk az uj hazunk epitesevel. En ugy gondolom ez majdnem minden nő álma, stabil kapcsolat, fejlodes, kertes családi ház nagyon jo kornyéken. Nekem viszonylag jo munkam van, neki is de o ugye most nem melozik.

Szoval ez a helyzet.

De ettol fuggoen mindig b.szogat vmiert. En kicsit kenyelmesebb tipus vagyok ez teny, es foleg nem parazom tul a dolgokat. Felreertes ne essek ettol még nem vagyok tunya, dolgozok mint állat ahogy kell, otthon is melohelyen is. Csak mar megtanultam h lazan kell venni dolgokat kulonben beledöglik az ember.

A gyerekkel is csomot foglalkozom. Felesegemnek kb annyi a napi dolga hogy gyerekkel foglalkozzon mosson stb fozni nem kell rendelunk mindig. Sot mostansag szinte minden delelott anyosom elviszi a 1,5 eves fiunkat legalabb felnapra de neha teljes napra is.

Ekkor felesegem kimegy az uj hazunkhoz kicsit ugyet intezni de egyebkent meg pihen - jol teszi- mert terhes.

En tamogatom hogy pihenjen minel tobbet.

De o ra neg rajonnek hullamokban ilyen kibirhatatlan idoszakok.

Beszol! a legaprobb dolgokbol is akkor probblemat general, hogy az hihetetlen. Pl neha otthagyom a pulovert egy kanapen, vagy az utcai cipommel - ami nem saras stb - fel meterrel arrebb megyek be es csak ott vetem le a jarolapon.

Szoval az ilyen mini dolgok miatt akkora kiakadasokat rendez hogy mostanaban szabalyosan gyomoridegem van ha csak hozzam szol. Kezd idegbetegge valni- bocsi ha durvan hangzik.

En sem vagyok egyszerű eset tudom...nehezen fejezem ki az erzeseim stb...de nem kocsmazok, nem iszok cigizek. Szerintem jo tars vok, szeretek beszelgetni vele meghallgatom stb.. Dolgozok normalisan megerto vok a terhesseggel kapcsolatban kiveszem kezebol a dolgokat..mondom neki ne parazzon az uj haz miatt van mashol laknunk csak pihenjen eeaaaasy eaaaasy.

De ő nem tudja lazan venni az eletet...befeszul..ideges mindenert...most karacsony miatt pl..

MIERT NEM LEHET nyugodtan egymas mellett elni ket embernek ? miert kell a feszkot keresni? tok nyugodtan elhetnenk...

de igy sokszor mar vallason gondolkozok..ami azert nem egyszeru ket babaval es hazzal mogottunk. Mas is van hasonlo helyzetben? (bocsi ekezetekert telorol irok)


2020. dec. 24. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A terhesség előtt is ilyen volt? Ha igen, akkor minek kellett a második gyerek?

Ha nem: a terhesség hozta ezt ki.

Leültél vele beszélni, hogy miért ilyen feszült? Elmondtad, hogy te ezt nem fogod örökké elviselni, és a váláson gondolkodsz?

2020. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért vállaltál második gyereket, ha idegbetegnek gondolod? Sok jó nem fog kisülni ebből.
2020. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ismét egy átgondolt családtervezés... Mi a francnak gyerek? Ráadásul kettő?

Lesz újabb 2 gyerekes elvált anyuci meg hétvégi mintaapuci.... 😒

2020. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
tudod az a gond, hogy z emberek nem értékelik a másik munkáját. a nő azt gondolja, te csak kényelmesen eldolgozgatsz az irodádba, kávézgatsz, rámarad a ház meg a gyereke. te meg azt gondolod, keményen gürizel, ő meg otthon döglik, pihenget. Tudod miért van Hr osztály a cégeknél? Mert az osztályok és munkaadók közti fezültséget ők kezelik, pl. különböző nyilvántartásokkal, munkaköri leírásokkal stb. Az otthon is oylan mint egy gyár. Pl. szépen összeírod, mit kell csinálni otthon, beleértve amosás, vasalást, buditakarítást. Megcsinálod hozzá a munkaköri leírást, a munkafázisokat, pl. hogy letörölni a wbnem a kilincset, a wc öblytő gombját, az ajtókat, lemosni a wc külső peremét, belül is kikefélni, felmosóvizet engedni, domsetost tenni bele, felmosni vele, ellenőrizni van e wc papír...és miután így szépen leírtad, végig is csinálod és közben megméred az időt. Én így csinálom és hát nagyon gyorsan kiderült, hogy nálunk a buditakarítás az 18 perc, pedig nem vagyok lajhár, csak normál tempóban, a szárítóról leszedni két adag ruhát és behajtogatni (vasalás nélkül) 43 perc, a főzés nekem 1,5 óra, mert kavargatni, ellenőrizgetni is kell, meg közben takarítgatni a pultot. Sok kicsi bizony sokra megy, aki szép rendet akar, annak napi több órát kell takarítani. persze mindig mondják egyesek, hogy ők egy óra alatt megvannak mindennel, de aztán csak kiderül, hogy az nem szép rend, csak tessék-lássék és ott többször kell nagytakarítani. emelett ha még kisgyerek meg terhesség is jön a képbe, nem csodálom, hogy egy levetett pulcsi miatt is szól, mert akkor si az van "ezt is nekem kell elpakolni majd". Nem a válás a megoldás, hanem az hogy ezentúl végzel te is házimunkát a gyerekkel való foglalkozás mellett és nem arra gondolsz, hogy neki ez a dolga, mert otthon van, a tied meg elmenni pénzt keresni. 24 órája van mindenkinek, ossztátok el igazságosan, mindegy ki éppen milyen feladatot lát el. Esetleg míg kicsit a gyerekek, csinálj picivel többet, mert a gyerekkel otthon lenni kiborító idegileg és a hormonváltozások is okoznak fáradtságot.
2020. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Valami terhestornára beíratnám. Online kurzus caak megy most is. Aztán ott vezesse le a felesleges feszkót, ne a hozzátartozóin!
2020. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom a terhesség miatt ilyen főleg.

De ettől függetlenűl, beszélhetnél vele róla , hogy ez a fajta viselkedése, mit vált ki nálad, milyen érzéseket, stb...

Tényleg higgadtan leülni, és beszélni a problémáról. Ha csak a szőnyeg alá söpröd, attól roszabb lesz.

Voltam hasonló helyzetben. Nem álltam ki magamért. Már bánom, és legközelebb biztos hogy máshogy fogom kezelni a hasonló helyzeteket.

Ugyanezt csinálta az exem is , hogy állandóan a feszkót gerjesztette, kereste. Pedig ő nem is volt akkor terhes. Szóval tudom milyen ez.

Azt jól teszed hogy nem feszülsz rá mindenre. Így is elég sokat beleteszel a kapcsolatba szerintem.

Az biztos hogy nincs két egyforma ember. Van aki két kezét összetenné az ilyen férfiért. Míg más le se szarja, mindig elégedetlenkedik.

Én utólag megtudtam hogy exem élvezte ezeket a játszadozásokat, amikor felém kerülhetett, mert ugye én sokszor engedtem...sajnos.

A másik dolog ami szintén hiba volt részemről hogy azt hittem ha anyagilag biztos támaszt adok a családomnak az elég. Nem, sajnos a mai világban ez már nem működik. Egy férfinek anyagi , és érzelmi támaszt is kell adnia. Egyre nagyobb az elvárás felénk, aminek nagyon nehéz megfeleni. Hát hosszan írhatnék még erről, de lényegtelen...

Nektek, kettőtöknek kellene leülni és komolyan beszelni, hogy ne válás legyen a vége. Mert így olyan irányba haladtok sajnos.

2020. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. os szivembol szoltal. En mar nem tudom mi eleg. Szo mi szo nekem is van hibam, de tenyleg odazeszem magam.

De egyetertek a dillemaban hogy vajon mit kellene még csinalnia egy ferfinak?

A hazimunkabol en iskiveszem a reszem es ne haragudjatok nem ertem h mi ez a rinya a takaritas miatt. nagyon max 1 ora alatt negcsinalom a mostani lakasunkban mindent. Ma en csinaltam a a nagy szoba teljes karacsonyi takaritasat...

Es ehhez kepest a hetkoznapi takaritas soprogetes stb. napi max fel ora de akkor nagyon max. Mosasssal egyutt 1 ora de azt se kell mindennap. Nagyon max. Szoktam teregetni is....Szoval szerintem egy jol elvegzett takaritas nem olyan nagy muvelet egy 50 nm es panelbe...

2020. dec. 24. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
A feleséged energiavámpír.Az a baj ezekkel a nőkkel,hogy ritkán változnak meg,szóval ki fog készíteni ha hagyod.
2020. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!