Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet mostanában igaz, boldog, hosszútávú szerelmet találni?

Figyelt kérdés
Nekem szerintem sosem lesz. Meg úgy látom nem is nagyon vannak igaz kapcsolatok. De minden esetre szeretnék azért és családot is.
2020. dec. 24. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még hiszek benne.

20/F

2020. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, csak jól kell kiválasztani
2020. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamennyire még hiszek benne.

22F

2020. dec. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az exem, amikor három éve elhagyott egyik napról a másikra,azt mondta, nagy közönyösen, hogy " nincs holtomiglan" és ő életszakaszokban gondolkodik,így tud élni.

Azóta még négy férfivel játszotta ezt el, mindent elhagyta,evvel a dumával.

Bennem az elhagyáskor nagyon eltört valami, három éve nem vagyok teljes lelkileg és nem hinném, hogy bárkiben is meg tudnék bízni.

Egyébként idős rokonok kivételével senkit nem tudok, nem ismerek, akik egyáltalán hosszabban élnének párban. Minden barátom, unitesóm ,kollégám kapcsolata egy - két év alatt tönkremegy, véget ér.

Így azt hiszem, tényleg csak a mesében van boldog, vagy hosszú kapcsolat. Mert a szerelem, az max két év múlva átmegy szeretetbe, akkor kellene "rádolgozni " és nem cserélni, dobni mindenkit.

2020. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiatalabb ismerősök közül unokatesómék vannak együtt, 30 as évek eleje. 18 körül jöttek össze. Házasodtak is, de nagyrészt sztem a mdgszokás van csak, meg az anyagiak, gyerekek.
2020. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!