Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem tetszik a barátnőmnek amiért köszönök a szomszédoknak?24/F

Figyelt kérdés

Az előző házunknál a szomszédaink romák voltak. Van egy velem egyidős lányuk akivel nagyon sokat játszottam gyerekkoromban. Én is átjártam hozzájuk meg ő is volt hogy átjött. Osztálytársak is voltunk,de akkor már nem annyira barátkoztunk csak hát ugye ismertük egymást meg néha beszéltünk pár szót a csajjal. Mi azóta elköltöztünk onnan, de összefutunk néha boltban/városban vagy ha kocsival elmegyünk egymás mellett akkor köszönünk mindig. A lány is köszön, az apja is köszön tényleg tök normálisak voltak velem mindig. Nem is ma történt hanem még amikor karácsonyra vásároltunk és jöttünk haza akkor ránk villantott az apja aki egy x6-os bmw-vel jár. Barátnőm rögtön hogy mit villog ez a k*csög. Hát mondom szomszédok voltunk és csak köszönt. Erre meg kiakadt hogy minek köszönök én neki meg jó lenne ha nem foglalkoznék ilyen emberekkel meg hogy biztos bűnöző. Nem mondom hogy nem az, annyit tudok hogy sokáig volt börtönben a bátyja és szerintem onnan van ez a sok pénz bár fogalmam sincs miért volt bent. Nem tartom velük a kapcsolatot tényleg csak köszönünk. Max a csajnak írok face-n szülinapjára. Legutóbb talán valamikor a nyáron beszéltem pár szót az apjával de akkor is csak hogy hogy vannak meg ő is csak ennyit kérdezett.


Ezért miért kellett így kiakadni neki? Még utána is láttam rajta hogy duzzog mert nem mondtam azt hogy "igen szívem igazad van nem kéne vissza köszönni azoknak akikkel évekig szomszédok voltunk meg 24 éve ismerjük egymást".


2020. dec. 26. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Bunkó qrva, azért. Normális ember köszön a szomszédainak
2020. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Normalis ember nem k*rvazza ismeretlenek baratnojet:)
2020. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
2: miért, mucika, szerinted ez a szutyok micsoda?
2020. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 te vagy az szívem?
2020. dec. 26. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

#4 ja hogy te komolyan hagyod ezt, nem szóltam:DDD

Év férfiaXD

2020. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, ha szomszéd nője zöldebb, akkor igen
2020. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Bunkó a csajod. Te ne legyél bunkó, köszönj nyugodtan a volt szomszédaidnak.
2020. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!