Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, hiányzik ha nincs velem, de nem tudom feldolgozni hogy évekig swingerezett. Mit tegyek? Se vele se nélküle kb.

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, erről tudnod sem kellene, de így állandóan azon kattognál, hogy nem vagy -e kevés.. Kell ez neked?
2021. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az érzelmi felnövést ajánlom. Nehéz, de hidd el, megéri.
2021. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

12:29-es vok. Megkaptam N. Tamás privijét.


Kifejtem bővebben az érzelmi felnövés aspektusait:


önismeret felépítése

önfegyelem elsajátítása, önirányítás képességének megszerzése

gyerekkori, transzgenerációs minták felismerése, felülírása

gyermek és felnőttkori játszmák felismerése és felülírása

elszakadás az idealizált világképtől

lelki reziliancia fejlesztése

reális célkijeölés

SMART célmegvalósítás

time and stress management elsajátítása

és í. t.

2021. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hasznos üzenet, köszönöm! Ezeket sejtettem de ugye az önpszichológia nem létezik...
2021. jan. 1. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

12:49-es vagyok


"de ugye az önpszichológia nem létezik..." Nem létezik? Hát, evvel a döntéseddel a lehetőségeid több mint feléről lemondtál.

2021. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy tudtam az ember sosem őszinte maga előtt plusz a tudatalattiába nem lát bele...
2021. jan. 1. 13:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!