Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? A hős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? A hős szerelmest vagy a visszíhúzódót^^?

Figyelt kérdés

Csak röviden: Kb 2 hónapja megismertem egy srácot aki nagyon bejön.:D

és el is hívott találkozni, jókat beszélgettünk elvoltunk:P Nagyon szimpatikus.Mostanában alig ír msn-en mindig én írok neki és ő sose ír :'(

én úgy vettem észre hogy bír engem szóval nem nagyon értem a srácot.Én szeretem őt(még barátilag) de nemtudom hogy ő is szeret-e engem.Nem nagyon akar találkozni velem újra szerintem.Mostanában el is felejtettem..

Erre most pár napja bejelölt egy közösségi oldalon egy másik srác.Felvett msn-re beszélgettünk és elhívott ő is találkozni.:) Nem is tudom nem tetszik de bejön a stílusa.. erre közölte velem hogy ő járni akar velem és hogy ő neki még nem volt bnője meghogy nem smárolt még xD és hogy reméli velem meglesz az első smár O.o' nemtudom hogy csak azért akar-e velem járni hogy a haverjai ne fikázzák állandoan hogy neki még nem volt bnője vagy hogy még nem smárolt vagy tényleg teljes szivéből szeret.Egy évvel kisebb is mint én.Igaz..még nem nőtt annyira a szivemhez de bírom a stílusát:).De ha meg úgy döntök nem akarok vele járni hogyan mondjam meg neki hogy ne bántsam meg? Mert elég sok csalódása volt már és most ha énis megbántom nagyon elmegy az életkedve:(Nagyon szerelmes belém.

És nemtudom hogy mit tegyek mert még mindig húz egy kicsit a szivem a másik sráchoz mer jobban bejön de lehet ha nála bepróbálkozok nem jön össze.Mer elég visszahúzódó típus, nehezen barátkozik. :)

Melyiket válasszam??

>.<'

köszi hogy elolvastad;)

15/L


2010. aug. 13. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ez totál egyértelmű: engem
2010. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írjatok lécci :(
2010. aug. 13. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem vagyok elég jó neked?
2010. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Válaszd a ma 16:57-est.

A többi idióta hozzá képest.

2010. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kösz arc, látod h én vagyok a nyerő
2010. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék, inkább engem válassz XD


16/f

2010. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
válaszd a csúnyábbat hadd legyen sikerélménye! :D
2010. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!