Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan tölti az idejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tölti az idejét mikor egy friss kapcsolatban van a párjával, hogy ne legyen unalmas vagy szürke minden?

Figyelt kérdés
Ha friss a kapcsolatunk, és nem akarjuk hogy a párunk mellettünk unatkozzon ki hogyan vagy mit csinál vele hogy ez ne legyen? És ki mit tesz meg azért hogy mellette a párja ha vele van othonosan mozogjon othon érezze magát nála és laza legyen és ne legyen mellette feszült vagy efféle?

2021. jan. 2. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Beszívok minden nap.
2021. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki: beszélgetés a másikkal. Állítólag remek dolog.
2021. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szex
2021. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha nem találjátok érdekesnek (urambocsá' vonzónak) már alapból a másikat, személyiség, érdeklődési kör, stb., akkor minek vagytok egymással???? Áruljátok már el, komolyan érdekelne.
2021. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De a vonzalom meg van, csak mintha nem úgy telnének el, az együtt töltött időnk hogy igazán tartalmas lenne, ami nem szürke lenne vagy efféle.

Ezért érdekelt volna hogy másoknál, hogy megy egy friss kapcsolatban ez.

2021. jan. 2. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélgetnek, ismerkednek szeretkeznek
2021. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Friss a kapcsolat és máris unjátok egymást? Azigen.
2021. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg mondjuk nincs párom, de csak is olyat "választanék",akivel közös az érdeklődési körünk.

Oké, korlátozás van meg minden, de én pl gyűlölök otthon lenni. El lehet menni kirándulni, sétálni. Közben beszélgetni. Este nézni egy filmet, főzni valamit, stb.

Persze valakinek a mászkálához hideg van, vagy nem szereti, lusta, stb. Akkor viszont nem egymást keressük, mert - 20 fokban és szó szerint térdig érő hóban is felmásztam az Alacsony Tátra egyik csúcsára februárban. Szóval az itthoni téli körülményekre nekem ne mondja senki, hogy hideg, fárasztó, stb.... :D

Vagy mondja, de akkor keressen olyan párt, akinek elég otthon feküdni és kerülgetni egymást.

2021. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom, kell, de édeskevés egy kapcsolathoz. Ha feszngtek egymás mellett, mert nem ismertemétek meg egymás személyiségét és nincs szerelem, akkor nincs értelme nyűglődni, hamar unalmassá válik az egész.
2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok udvari bohóc, szóval elvárom, hogy a párom feltalálja magát mellettem és ne nekem csináljon plusz programot azzal, hogy szórakoztassam.
2021. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!