Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ha elvislehtet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha elvislehtetlenül hiányzik a barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik nekem a barátom, távkapcsolatban élünk és két hetente találkozunk pár órát. A téli szünetben nála aludtam, tegnap jöttem haza, viszont annyira elviselhetetlenül hiányzik. Valószinű, újra együtt aludni, csak április környékén fogunk tudni. Nincs semmi ami lefoglal.. Próbalok tanulni, de hát az sem felejtteti velem sokáig, mit tegyek? :( 18 éves vagyok
2021. jan. 4. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

A távkapcsolat nem kapcsolat kicsi szivem:D

"Valószinű, újra együtt aludni, csak április környékén fogunk tudni."

Hova erőltetitek ezt a szart:D

2021. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy ilyen jól szórakozol a dolgon :D. Pont tőled nem vártam válaszra :D
2021. jan. 4. 17:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát bár elég bunkón fogalmazott az első, azért valahol igaza van. Áprilisig még 3 hónap van, az nagyon sok idő. Utána fogtok tudni azért rendszeresebben találkozni, hosszabb ideig együtt lenni? Mert ha nem, akkor elég nehéz lesz, pláne, hogy ilyen fiatalok vagytok. De próbáld meg addig elfoglalni magad mással, tanulj, rajzolj, edzegess, találkozz a barinőiddel.
2021. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mekkora az távolság amiről szó van ?
2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam 18 évesen. Szerintem túlélhető, ha a jövőben látsz lehetőséget a találkozók számának növelésére. Mi egy éven keresztül kb. 1-2 alkalommal találkoztunk egy hónapban. De volt, hogy annyit sem.
2021. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat!! Az életem vele tudom elképzelni, április után pedig többet tudnánk találkozni!
2021. jan. 4. 18:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk az jo kerdes, hogy telleg mi az ami aprilisig eltart, hacsak nem kulfoldon van a kan.
2021. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még mindíg érdekelne a távolság nagysága.
2021. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
18 évesen már az életét képzeli el veleXDDD
2021. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
120kilométer! Elfelejtettem leírni
2021. jan. 4. 20:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!