Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi kapcsolat ment rá a vírushelyzetre?

Figyelt kérdés
Feleségem egy év után karácsonykor közölte, hogy válni akar, már ki is tett a házból. Előtte minden rendben volt, de az állandó bezártság és összezártság miatt egyre több volt a vita, miközben neki és nekem s voltak munkahelyi gondjai. Tudom, ha minden jól működik, nem megy rá erre egy kapcsolat, én szerettem is volna megmenteni, de ő végleg lezárta. Szerintetek sok kapcsolatban okozott nagy feszültséget az állandó összezártság?
2021. jan. 6. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi alapból így ismerkedtünk meg barátnőmmel, ez szerintem egész jó teszt már így az elején.
2021. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy pár biztosan.
2021. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen, azért nem mindegy, hogy pár órát vagytok együtt vagy egész nap. Munkahelyi gondok meg minden probléma összegyűlik.

Nekem volt többször, hogy ideges voltam elmentem este 8-10 fel egy órát sétálni lenyugodtam aztán haza. Ez most lehetetlen.

2021. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Most mondjam azt, hogy amelyik véget ért, annál csak bűnbak a vírus?

Ha két ember csak addig "szereti" egymást, ameddig csak esténként, futólag találkoznak, az soha nem is volt igazi kapcsolat, még ha most meg is bántalak ezzel.

2021. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"már ki is tett a házból"

Azt meg hogy csinálta, övé a ház, neked nincs tulajdonjogod benne?

Ne legyél már ekkora madár, ha van a házban tulajdonrészed, vagy pláne a tied, akkor nem vagy köteles elhagyni a házat.

2021. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
5. már onnan látszik, hogy madár, hogy összejött azzal a nővel :D
2021. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Minket a vírus hozott össze, a bezártságot tök jól viseljük. Van több szoba igy nem vagyunk sülve főve együtt. De szerintem nálatok már virus nélkül is gond volt.
2021. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

5: tök mindegy hogy van-e tulajdonrésze, ha nem írtak házassági szerződést, akkor a fele az övé

ez persze fordítva is vonatkozik.


a kérdésre válaszolva: azok a kapcsolatok amik eddig csak azért működtek mert a férfi 8-ig bent volt a munkahelyén, utána még elment edzeni, vagy sörözni a haverokkal, vagy éppen a nő volt munkamániás, és mellette 23 fajta zumbára meg műkörmöshöz járt, és kb találkoztak lefekvéskor egy 15 percre, meg hétvégén, de hétvégére is szigorúan programokat kellett kitalálni, olyan nem volt h csak "elvannak"... na az ilyne kapcsolatoknál bújik ki a szög a zsákból.

bár én azt mondom nem a kapcsolattal van a baj hanem azzal az emberrel aki szerint normális hogy a párjával csak napi 1-2 órát van együtt (mindeközben a sok s . ggfej kollégával, főnökkel, idegenekkel a BKVn, stb, meg simán kibír 10-12 órát egy nap).

2021. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen sok. De ott biztos voltak más gondok is így az ismeretségi körömre visszagondolva.
2021. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk sajnos több lett a feszkó, mert mindketten elvesztettük a hobbinkat, amiben levezettük a felgyűlt feszültséget. Ő koncertre járt hetente, én meg úszni 2-3 naponta.

Együtt élünk, kb ugyanolyan munkarendben dolgozunk (hála égnek irodában), ezáltal mindketten ugyanakkor érünk haza... pár óráig elvagyunk a saját dolgainkkal, én játszok a nappaliban, ő sorozatot néz a hálóban... néha főzünk együtt, aztán esténként 1 film összebújva...

Elvagyunk, nem fogunk szakítani, de lényegesen jobb és izgalmasabb volt a kapcsolatunk amíg mindketten mentünk ide-oda, hétvégente randiztunk, utaztunk stb. Hiányzik, de elfogadjuk, hogy most ez van.

Elkezdtünk itthon társasozni, egész szórakoztató. Örökbefogadtunk még szeptemberben két mentett cicát, ők nagyon sok boldogságot hoztak a kapcsolatunkba. Próbáljuk feltalálni magunkat, de sokszor nem egyszerű, mert mindketten nagyon aktívak voltunk azelőtt és mentünk mindig valamerre :(


2 éve együtt, 22N-24F

2021. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!