Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért mutat nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mutat nekem más nőkről képeket? Ti mérgesek lennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mutat nekem képeket idegen nőkről, akik magamutogató képeket raknak kim agukról, és viccesen megjegyzi hogy így kell férfiakat megfogni.
2021. jan. 8. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutass te is képeket neki szuper jó pasikról, és tedd hozzá, hogy "látod, ez jön be a nőknek".
2021. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszer-kétszer tudnék rajta mosolyogni, de ha folyamatosan csinálná, akkor mehetne megfogatni magát velük.
2021. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a pics@ba.
2021. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim az utcán nyíltan megfordult nők után és nekem mondta melyiket hogyan kúrná meg. Másik alkalommal nagydarab férfiak után fordulgattam és részletesen ecseteltem hogyan szopnám le és miket tennék még velük. Nem tetszett az úrnak. Azóta annyira rászoktam ezekre a dolgokra, hogy többször csinálom, mint ő.
2021. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 :D Ismerős. Fordítva már nem tetszik az uraságoknak.
2021. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hát én nem szarozok. Amit kapok, próbálom viszonozni minden téren. Ha perverzkedünk, akkor perverzkedünk. Én nem voltam ilyen, de kihozta belőlem az állatot. És jó is ez így, tetszik. Ha lenne új pasim lehet el is menekülne. De mi mindketten ilyen hülyék vagyunk, így illünk össze.
2021. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is, mint a 4-es válaszban. Előfordul, hogy a párom lát csinos lányokat az utcán és elmondja, mit csinálna velük. Van, hogy én hívom fel rá a figyelmét, hogy ott egy szép vékony lány. Ő azokat szereti. Mivel ez nálunk csak vicc, nevetünk rajta.
2021. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Párom csinált az elején ilyet 😂 Kérdeztem, hogy miért, mire azt a választ kaltam, hogy "szereti, ha egy nőnek van véleménye a többi nőről". Node fej nélküli, p@csamutogató képekről mit kéne mondanom? Na mimdegy, a következő ilyennél visszaküldtem egy félmeztelen, számomra zsáner férfit, és válaszul azt adtam, amit ő is mondott, csak fordított nemmel, nyilván. Hamar leszokott róla 😄 Mai fejjel, 5 év távlatából már fogalma sincs, mire gondolt anno, mikor ezt csinálta.
2021. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert idióta. Én olyannyira mérges lennék, hogy szakítanék is, aki ennyire buta, az az élet más területein is idegesítő lehet.
2021. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!